• Андрей
  • 07.11.2020
  • Комментарии к записи Чемпіонат Київської області з футболу. 21 тур. «Динамо» Фастів — «Кудрівка» Ірпінь — 0:2 отключены

Сьогодні у Фастові на стадіоні “Машинобудівник” відбулася календарна гра 21 туру чемпіонату Київщини з футболу, де ірпінська «Кудрівка» зустрічалася з командою «Динамо» Фастів.

Вже на 22 хвилині гри кращий бомбардир минулорічної чемпіонату Артем Грищенко відкриває рахунок у цій грі, а його партнер по команді Євген Бондар на останній хвилині першого тайму робить рахунок — 2:0.

На початку другого тайму господарі поля мали можливість скоротити рахунок у грі, але відмінно зіграв наш молодий воротар Максим Татаренко, який потягнув пенальті пробитий Ходирєвим. Слід відзначити, що цей вже другий сейв нашого голкіпера у двох поспіль матчах !

Отож, перемога ірпінчан з рахунком 2:0 над «Динамо» у Фастові вже зробила нашу команду, як мінімум віце — чемпіонами першості і у разі навіть нічиєї у наступній грі у Калинівці проти команди «Асканія — Флора» наші футболісти можуть достроково забезпечити собі чемпіонське звання !