Чемпіонат Київської області з футболу — 24 тур — «Кудрівка» (Ірпінь) — «Любомир»(Ставище) — 3:2

Сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені на своєму домашньому полі футбольний клуб «Кудрівка» переміг команду «Любомир» зі Ставища з рахунком 3:2.

Ця перемога видалася доволі таки не легкою для господарів майданчика і тримала вболівальників у напрузі до фінального свистка.

Так, дебют гри видався доволі таки вдалим для футболістів зі Ставища, які вже на 10 хвилині гри відкривають лік голам у цій зустрічи — відзначився Сергій Третяк. Лише на останній хвилині гри ірпінчани змогли зрівняти рахунок, де гол забив Олег Бутковський.

Початок другого тайму розпочався з атак футболістів «Кудрівки» і вже на 50 хвилині гри Євген Валько скориставшись помилкою захисників виводить свою команду вперед — 2:1. Через дві хвилини ірпінчани знову вдало завершують атаку, де відзначився Владислав Дубовець і рахунок стає — 3:1.

Цей гол дещо заспокоїв гравців «Кудрівки», які віддали ініціативу та котроль на полі футблістам «Любомира», які навіть граючи у меншості ( вилучення на 30 хвилині гри у першому таймі ) вели ряд гострих атак, одна з яких, після ряду помилок у захисті господарів поля завершилася голом на 65 хвилині гри — 3:2. Рахунок так і завершився незмінним до фінального свистка, хоча було багато можливостей відзначитися у гравців обох команд.

Ця не легка перемога дала можливість футболістам «Кудрівки» зберегти 3 місце у турнірній таблиці футбольної першості Київщини і вже 2 листопада, у 25 турі, наші хлопці будуть грати на виїзді з СФК «Сокіл» з Михайлівської — Рубежівки, — командою, яка дихає нам в спину і йде на 4 місці.

Отож, будемо вболівати за наших хлопців у цьому принциповому поєдинку — разом !