• Андрей
  • 17.04.2021
  • Комментарии к записи Чемпіонат Київської області з футболу. 3 тур. «Кудрівка» (Ірпінь) — ФК «Ронін» — 1:1 отключены

Сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбувся матч 3 туру чемпіонату Київщини з футболу у вищій лізі, де футболісти ірпніської «Кудрівки» зустрічалися з командою «Ронін» і у підсумку гра завершилася бойовою нічиєю з рахунком 1:1.

Гості вже на 15 хвилині першими відкривають рахунок у цій грі, скориставшись помилкою у захисті ірпінчан.

Лише на останній 90-й хвилині гри футболісти «Кудрівки» буквально занесли «кулястого» у ворота суперника, здобувши таку вольову нічию у цьому матчі.