• Андрей
  • 18.07.2020
  • Комментарии к записи Чемпіонат Київської області з футболу. 5 тур.»Софія» (Софіївська Борщагівка) — «Кудрівка» (Ірпінь) — 2:1 отключены

Сьогодні у Вишневому відбувся матч 5 туру чемпіонату Київщини з футболу, де футболісти ірпінської «Кудрівки» на виїзді зустрічалися з командою «Софія» (Софіївська Борщагівка) і на жаль, мінімально поступилися з рахунком 2:1.

Господарі першими на 19 хвилині гри відкрили рахунок, відзначився Охріменко, але вже через 10 хвилин ірпінчани, завдячуючи голу Третяку, змогли зрівняти рахунок — 1:1.

На початку другого тайму гол Кравченка на 60 хвилині став переможним і у підсумку поразка ірпінчан — 2:1, яка все ж таки, залишила «Кудрівку» на першому місті у турнірній таблиці з 10 очками, але дала можливість футболістам «Колоса» з Пустоварівки наздогнати по очках ірпінчан і посісти другу сходинку у чемпіонаті.

Наступну гру 6 туру чемпіонату Київщини футболісти «Кудрівки» проведуть на своєму полі, у суботу 25 липня, де суперником ірпінчан буде команда «Межигір’я» з Нових Петрівців.

Також у 6 турі зустрічатимуться: Асканія-Флора — Джуніорс, Сокіл — Юніор, Колос — Денгофф, Динамо — Беркут — Легіон, Десна — Софія.