• Андрей
  • 25.07.2020
  • Комментарии к записи Чемпіонат Київської області з футболу. 6 тур. «Kудрівка» (Ірпінь) — «Межигір’я (Нові Петрівці ) — 1:0 отключены

Сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбувся матч 6 туру чемпіонату Київської області з футболу, де футбольний клуб «Кудрівка» з Ірпеня приймав на своєму полі команду «Межигір’я» з Нових Петрівців.

Сама гра, незважаючи на дощову погоду, розпочалася доволі таки активно і вже на 24 хвилині гри кращий бомбардир минулорічного чемпіонату Артем Грищенко відкриває рахунок у цій грі і рахунок стає 1:O на користь «Кудрівки».

У другому таймі реально відзначитися на 60 хвилині гри мали футболісти «Mежигір’я», коли буквально три гравця знаходячись біля воротаря ірпінчан, не змогли завершити атаку взяттям воріт.

Ірпінчани у свою чергу, через п’ять хвилин відповіли контратакою і багатоходівка у штравному майданчику у виконанні наших нападників, мала реально завершитися голом, але на жаль, «кулястому» дорогу перегородив воротар.

Наприкінці гри обидві команди ще мали ряд гольових моментів, які так і не втілилися у голи.

Слід відзначити, що обидві команди діяли весь матч дуже активно, на великих швидкостях і вели боротьбу на кожному клаптику поля, де інколи емоції виходили за край, за що суддя зустрічи Олександр Сахно показав п’ять жовтих карток і вилучив на 73 хвилині гри Блазуня з команди «Межигір’я.

У підсумку, рахунок гри так і залишився незмінним — 1:0 і ця важлива перемога футболістів «Кудрівки» дала можливість вийти в одноосібні лідери чемпіонату Київщини, маючи 13 очок і випереджаючи найближчого конкурента, команду СФК «Сокіл» ( Михайлівська — Рубежівка ) на 2 очки.

Приємно бачити дві команди з Ірпінської ОТГ у лідерах чемпіонату Київщини з футболу, тому вболіваємо і на далі, за наших — разом !