• Андрей
  • 08.08.2020
  • Комментарии к записи Чемпiонат Київської області з футболу. 8 тур. «Кудрівка» (Ірпінь) — «Юність» (Макарів) — 3:1 отключены

Сьогоднішня гра на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені на яку футболісти «Кудрівки» вийшли, як лідери чемпіонату, розпочалася доволі таки активно і вже на 8 хвилині гри, наші футболісти після багатоходівки першими відкривають рахунок у цій грі, де м’яч після рекошету влітає у ворота від ноги макарівчанина Олексія Кравченка — 1:0.

Пропущений гол не засмутив гостей і вони організовують ряд атак на ворота ірпінчан одна з яких на 25 хвилині гри закінчується голом.

Капітан «Юності» Роман Баранович, який родом з Ірпеня, гарматним пострілом з 20 метрів, зрівняює рахунок у цій грі — 1:1.

Лише на 41 хвилині гри ірпінчанам вдалося вийти вперед у цій грі після чудового пострілу у правий дальний кут від воротаря, який чудово виконав наш футболіст Бондар і з рахунком 2:1 команди ідуть на перерву.

На початку другого тайму, вже на 48 хвилині гри, після порушення у карному мацданчику, ірпінчани отримали шанс вийти вперед і це їм вдалося, завдячуючи вдалому виконаному пенальті у виконанні Сергія Третяка.

Рахунок у грі стає 3:1, який і лишився незмінним до кінця гри, незважаючи на те, що обидві команди у другому таймі мали чимало моментів для взяття воріт.

У підсумку така важлива перемога «Кудрівки», яка продовжує лідирувати у чемпіонаті маючи тепер 19 очок.

Приємно було сьогодні побачити на цй грі в Ірпені і колишнього мера Ірпеня, — Володимира Андрійовича Карплюка, який разом з президентом ФК «Кудрівка» — Романом Солодаренком спостерігав за перебігом подій у цій грі.

Вже завтра, на стадіоні «Чемпіон» в Ірпені о 10.00 відбудеться гра другої команди «Кудрівки» з Ірпеня, яка на своєму майданчику у рамках чемпіонату Києво — Святошинського району прийматиме футболістів клубу АФСК «Київ».

Підтримуємо і вболваємо за наші футбольні команди з Ірпеня, під брендом «Кудрівка», — разом !