• Андрей
  • 15.08.2020
  • Комментарии к записи Чемпiонат Київської області з футболу. 9 тур. CФК «Сокіл» (Михайлівська — Рубежівка) — «Кудрівка» (Ірпінь) — 0:0 отключены

Сьогодні на сільському стадіоні в Михайлівській — Рубежівці відбувся матч 9 тур чемпіонату Київської області з футболу, де місцева команда «Сокіл» приймала на своєму полі футболістів ірпінської «Кудрівки» і дербі двох команд, які представляють Ірпінську ОТГ в чемпіонаті завершилося боєвою нічиєю — 0:0.

У першому таймі обидві комади діяли доволі таки активно і створили чимало моментів, але до реалізації так і не дійшло.

Другий тайм пройшов у запеклій боротьбі за м’яч на кожному клапнику поля і було зрозуміло, що обидва амбіційних колектива, які зійшлися сьогодні у принциповому ірпінському дербі воліли здобути тільки перемогу.

Реальний шанс це зробити мали футболісти «Сокола», у середині другого тайму, коли в одній з контратак на ворота суперника, після потужного пострілу лише перетинка зберегла від голу ворота «Кудрівки».

На що ірпнічани відразу відповіли шквалом атак, які немов хвилі накочувалися на ворота суперників аж до кінця гри, але ні флангові передачи низом у штрафну «Сокола», ні навіси, ні індивідуальні проходи і навіть не комбінаційна гра наших нападаючих, на чолі з кращим бомбардиром минулорічного чемпіонату — Артемом Грищенком, не змогли у цей вечір вразити ворота Дениса Толєбаєва, який відмінно провів цю гру.

Склалося таке враження, що ворота були немов заворожені, хоча хто зна, але протягом усієї гри проходила вечірня служба у церкві, що була поруч зі стадіоном і проповіді та спів віруючих, долунав на стадіоні протягом усієї гри.

Можливо Михайлівські віряни молилися за мир і злагоду ?

Так воно і сталося, у підсумку мирова нічия — 0:0, яку з присмаком, немов від поразки, сприйняли футболісти та тренери «Кудрівки», які ще довго після гри не могли отямитися від нереалізованих моментів.

А спокоєм і злагодою для ірпінчан є те, що вони і нині очолюють турнірну таблицю чемпіонату Київщини з відривом у 3 очки від найближчого переслідувача.

Сьогодні футболісти «Колоса» з Пустоварівки, які йщли другими у чемпіонаті програли матч на виїзді команді «Софія» із Софіївської — Бощагівки з рахунком 2:1 і на друге місце вийшла команда «Десна» з Погрибвів, яка здобула також перемогу на виїзді 2:1 над командою «Юніор» (Макарів).

Отож, після 9 туру «Кудрівка»з Ірпеня лідирує і має 20 очок, «Десна» (Погреби) — 17 і «Колос» з Пустоварівки — 16.

Наступну гру футболісти «Кудрівки» гратимуть проти команди «Динамо» (Фастів), яка зараз на 11 місці, на домашньому стадіоні «Чемпіон» в Ірпені у суботу 22 серпня.

Підтримуємо і вболіваємо нашу «Кудрівку» — разом !!!