Чергову сходку «злодіїв в законі» і «кримінальних авторитетів» в Київській області припинили поліцейські

151985

У котеджному містечку під Києвом співробітники управління карного розшуку столичної поліції в четвер, перевіряючи оперативну інформацію, виявили групу чоловіків, троє з яких мають статус «злодія в законі», а інші — «кримінальні авторитети» з різних регіонів України.

«Отримана оперативна інформація давала всі підстави вважати, що кримінальні авторитети збираються, щоб обговорити не тільки результати злочинної діяльності, але і в першу чергу — подальший перерозподіл сфер впливу як в Києві, так і на території столичного регіону. Серед затриманих -» злодії в законі «на прізвисько» Куцу «,» Хміль «і» Андрій Львівський «(він же -» Тиждень «), інші — кримінальні авторитети з різних регіонів країни, двоє — уродженці Грузії», — цитує начальник ГУ Нацполіціі в м.Києві Андрій Крищенко прес-служба відомства в п’ятницю.

ВІДЕО:   https://www.youtube.com/watch?v=ZdH6KYenB3Q

У фігурантів вилучено три одиниці зареєстрованої зброї, дозвільні документи які викликали підозру у правоохоронців, оскільки, попередньо, мають ознаки підробки. «Під час огляду місця події правоохоронці виявили велику суму коштів і три одиниці зброї (пістолет» Форт 14ТП «, автомат» ТS-9-TP «, автомат» МСЕ Т94 А2 «) і боєприпаси. На зброю фігуранти показали дозвільні документи, проте вони викликали підозра, оскільки на перший погляд мають ознаки підробки. Тому слідчо-оперативна група, яка прибула на місце події, вилучила його для проведення експертизи. Після проведення дослідження слідчі візьмуть процесуальне рішення і визначаться з правової кваліфікацією події «, — йдеться в повідомленні.

Також в поліції відзначили, що на даний момент проводиться ретельна перевірка зазначених осіб до вчинення правопорушень на території Києва та інших регіонів країни.

Це вже не перший за останній час випадок затримання «злодіїв в законі» в Україні. Так, 4 травня начальник ГУ Нацполіціі України в Донецькій області В’ячеслав Аброськін повідомив про проведення успішних спецоперацій із затримання «злодіїв в законі» в Дніпропетровську, Красноармійську та Маріуполі. Зокрема, розповів він, «в Дніпропетровську на території готельно-ресторанного комплексу» Хутір «(пов’язують з місцевим» авторитетом «» Умкой «) були затримані» злодій в законі «Вітя» Тбіліський «, а також» його підмайстри -«Віген Єреванський «,» Кавун «,» Мозок «і ін., всього 12 осіб».


При цьому, зазначив В.Аброськін, деяким прибулим на «звіт» «авторитетам» з окупованої території вдалося уникнути затримання в Дніпропетровську, але пізніше вони були затримані в Красноармійську, по дорозі додому в Макіївку. Крім того, продовженням спецоперації стали обшуки в Маріуполі, за підсумками которихбилі затримані вісім «кримінальних авторитетів.
 Крім того 21 червня Національна поліція України затримала в одному з елітних ресторанів в Київській області «злодія в законі» Серго Глонти на прізвисько «Гуга», якого розшукують правоохоронці Угорщини за підробку документів, який намагався встановити контроль над діючими злочинними групами етнічного походження, які спеціалізуються на квартирних крадіжках, викраденні особистих речей з автотранспорту, викраденнях елітних авто і збуті наркотиків на території Києва. Крім того, затриманий «злодій в законі» виступав «третейським суддею» при вирішенні спірних питань між представниками криміналу і бізнесу.
Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.