Цього дня, виповнюється 48 років, одним з найстаріших «хрущовок» Ірпеня

 

Саме сьогодні,  31 травня виповнються 48 років з дня перших заселень людей у багатоповерхівки на Привокзальній площі нашого міста Ірпеня і більшість корінних мешканців цих будинків,  багато років відзначають цей день, як «День Будинку» !

Багато років є  добра традиція, збиратися разом,  у дружньому колі мешканців цих будинків і відзначати за великим столом, у альтанці, День народження «хрущівок», згадуючи про історію та перші роки життя на Привокзальній площі Ірпеня, яка на той час була суцільним пісчаним пустирем, де головною архітектурною пам’яткою на площі був міський будинок культури, танцювальна площадка та літній кінотеатр, де у ті далекі —  70-ті роки минулого сторіччя, усім нам,  на той час ще дітям, крутив  літніми вечорами наш кіномеханік Жора,  художні фільми про «Зорро», «Фантомаса» та «Неуловимих месників».

Поруч з кінотеатром невдовзі з’явився, ще один п’ятиповерховий, «лісопроектовський»  будинок, куди ми малечі бігали до друзів,  дивитися фільми з балконів, що крутилися  у літньому кінотеатрі, а вдень,  спостерігали з найвищої п’ятиповерхової точки, будинку у Грині,  краєвиди на пойму і річку Ірпінь.

Приємно згадувати, як з’явився великий гастроном, а згодом і перший магазин «Спорттовари» в Ірпені. Вже потім на цьому місці з’явилася і перша інтернет-компанія «Бест» у нашому місті.

Цікаво згадати. що поруч з п’ятиповерховим  будинком та «хрущівками» стояв гараж, де інвалід війни, батько нашого друга, який виїхав до США, став першим приватним підприємцем у нашому,  на той час,  радянському місті і звісно країні, створивши своє приватне фотоателье.

Говорячи про  мешканців «хрущівок» на Привокзальній, які жили і зараз живуть, то долі людей, теж доволі цікаві, але з етичних міркувань, ми не будемо зупинятися на кожній особі, хоча відверто кажучи є про що говорити і писати, як і про історію останнього травневого дня на  Привокзальній площі Ірпеня, де сьогоднішнього, знакового дня,  було ще відкрито, нову торгівельну площу нашого міста Ірпеня.

Будемо вірити, що наступним кроком великої Ірпінської перебудови, скоро буде,  реконструкція тротурної доріжки біля цих двоповерхових «хрущівок» і створення «Андріївської» алеї  !

 

 

 

 

 

 

 

Андрей

One thought on “Цього дня, виповнюється 48 років, одним з найстаріших «хрущовок» Ірпеня”

  1. Сергей Петрович и Ипполитов останавливаются подле дома с. Вашему вниманию представлены буквы разных цветов, а именно 15. В этом алфавите только заглавные буквы. Первый и второй этажи сверкали огромными окнами богато обставленных магазинов. Каждая буква имеет формат листа А4, так что, если нужны буквы меньшего размера, нужно указать размер при печати, либо уменьшить на компьютере, а затем распечатать. Вывеска на двери кабинета: найдено 75 наименований. Вывеска на двери кабинета в Татарстане. Для печати желательно использовать цветной принтер. Посредине дома — глухие железные ворота с калиткой всегда на цепи, у которой день и ночь дежурили огромного роста, здоровенные дворники.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.