Дані ЦВК по голосуванню за кандидатів в Києві на виборах до Верховної Ради України

Оновлене станом на 2:00. Опрацьовано 6,3% протоколів.

21 липня пройшли вибори до Верховної Ради України. Виборці Києва проголосували за своїх представників у парламенті, які балотуються від різних районів міста. Всього в Києві від 13 округів балотувалося 269 кандидатів, повідомляє «Інформатор».

Нагадаємо, що половина парламенту доводиться на «мажоритарників» — це ті, хто балотується від округів. Кожен округ охоплює один або кілька районів міста — в залежності від кількості людей, які там проживають. У Києві таких округів 13.

За які партії голосували по округах Києва, можна ознайомитися в цьому матеріалі. А кого вибрали в Київській області — http://irpin.in.ua/dani-cvk-po-golosuvannyu-za-kandidativ-v-kiyivskij-oblasti-na-viborah-do-verhovnoyi-radi-ukrayini/?fbclid=IwAR11NzMkNsdUxnQ4SoNl8nF5rPXKH7RS8clE_a-kAtRXBKO1l3w_xRCtykE.

А на округах, що охоплюють різні райони Києва, кандидати мають такі результати:

211 округ (Голосіївський район Києва, 177 308 виборців):

Юрченко Олександр Миколайович (партія «Слуга Народу») — 37,13%
Прокопов Володимир Володимирович (партія «Європейська солідарність») — 28,81%
Козак Тарас Мирославович (партія «Голос») — 7,47%
Мєшковський Кирило Едуардович (партія «Батьківщина») — 5,97%

212 округ (частина Дарницького району Києва, 189 022 виборців):

Перебийніс Максим Вікторович (партія «Слуга Народу») — 36,97%
Задерейко Андрій Іванович (партія «Європейська солідарність») — 17,45%
Попов Олександр Павлович (самовисуванець) — 9,39%
Мірошниченко Ігор Михайлович (самовисуванець) — 7,77%
Гриценко Олексій Анатолійович ( «Громадянська позиція») — 6,86%

213 округ (частина Деснянського району, 166 453 виборців):

Дубнов Артем Васильович (партія «Слуга Народу») — 35,1%
Береза ​​Борислав Юхимович (самовисуванець) — 20,44%
Старостенко Ганна Вікторівна (партія «Європейська солідарність») — 15,4%
Биструшкін Ярослав Олександрович (партія «Батьківщина») — 6,34%
Мотуз Вадим Валерійович (партія «Опозиційна платформа» За життя «) — 5,22%

214 округ (частина Дніпровського району, 163 987 виборців):

Швець Сергій Фелоровіч (партія «Слуга Народу») — 29,73%
Маляревіч Олесь Вікторович (партія «Європейська солідарність») — 19,76%
Чусак Віктор Васильович (Громадський рух «Хвиля») — 10,59%
Васильчук Вадим Васильович (партія «Голос») — 6,83%
Безніс Олександр Олександрович (партія «Опозиційна платформа» За життя «) — 6,19%
Бузницький Василь Юрійович (партія «Батьківщина») — 5,67%

215 округ (частина Деснянського і частини Дніпровського районів, 159 998 виборців):

Яременко Богдан Васильвич (партія «Слуга Народу») — 38,93%
Іллєнко Андрій Юрійович ( «Свобода») — 19,13%
Артеменко Сергій Вікторович (партія «Європейська солідарність») — 15,55%
Шашенко Євген Олександрович (самовисуванець) — 6%
Кузьменко Андрій Павлович (партія «Голос») — 5,3%
Юранська Юлія Вікторівна (партія «Батьківщина») — 5,1%

216 округ (частина Дарницького та Дніпровського районів, 156 844 виборців):

Забуранна Леся Валентинівна (партія «Слуга Народу») — 46,82%
Левін Володимир Ілліч (партія «Європейська солідарність») — 12,1%
Павлик Віталій Андрійович (самовисуванець) — 9,12%

217 округ (частина Оболонського району, 160 311 виборців):

Безугла Мар’яна Володимирівна (партія «Слуга Народу») — 35,71%
Костенко Людмила Василівна (партія «Європейська солідарність») — 35,71%
Васьков Ярослав Валерійович (самовисуванець) — 7,14%
Жорін Максим Борисович (самовисуванець) — 7,14%
Костенко Олена Олександрівна (самовисуванець) — 7,14%
Порхун Олександр Володимирович (самовисуванець) — 7,14%

218 округ (частина Оболонського і частина Святошинського районів, 149 809 виборців):

Гурін Дмитро Олександрович (партія «Слуга Народу») — 43,15%
Муха Вікторія В’ячеславівна (самовисуванка) — 31,52%
Гончаренко Олександр Юрійович ( «Сила і Честь») — 5,25%

219 округ (частина Святошинського, 161 922 виборців):

Тищенко Микола Миколайович (партія «Слуга Народу») — 31,94%
Третьяков Олександр Юрійович (самовисуванець) — 24,89%
Товмасян Ваган Робертович (самовисуванець) — 17,48%
Чернецький Олег Станіславович ( «Свобода») — 5,06%

220 округ (Подільський район, 149 731 виборців):

Бондар Анна В’ячеславівна (партія «Слуга Народу») — 25,64%
Дідовець Юрій Вікторович (самовисуванець) — 23,07%
Окопной Олексій Юрійович (партія «Європейська солідарність») — 20,51%
Мондрієвський Валентин Миколайович (УДАР) — 15,38%
Арканова-Чорна Ольга Юріївна (партія «Опозиційна платформа» За життя «) — 5,12%
Лещенко Сергій Анатолійович (самовисуванець) — 5,12%

221 округ (Печерський район, частина Солом’янського, частина Шевченківського районів, 179 464 виборців):

Путова Ганна Анатоліївна (партія «Слуга Народу») — 25,15%
Ємець Леонід Олександрович (партія «Голос») — 18,31%
Терентьєв Михайло Олександрович (партія «Європейська солідарність») — 17,33%
Безсмертний Роман Петрович (самовисуванець) — 10,13%
Кошовий Олексій Дмитрович (самовисуванець) — 6,71%
Гусєв Олександр Олександрович (партія «Опозиційна платформа» За життя «) — 6,47%

222 округ (частина Солом’янського району, 165 605 виборців):

Грищук Роман Павлович (партія «Слуга Народу») — 54,65%
Назаренко Володимир Едуардович ( «Свобода») — 10,89%
Андрієвський Дмитро Йосипович (самовисуванець) — 10,48%
Шкуро Максим Юрійович (самовисуванець) — 7,17%
Кліменов Якім Ігорович ( «Сила і Честь») — 5,52%

223 округ (частина Шевченківського району, 168 826 виборців):

Левченко Юрій Володимирович ( «Свобода») — 28,75%
Буймістер Людмила Анатоліївна (партія «Слуга Народу») — 26,25%
Омельченко Олександр Олександрович ( «Єдність») — 20%
Пташник Вікторія Юріївна (партія «Голос») — 6,25%

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.