День довкілля по-ірпінські

f_510160301460963563
16 квітня  —  День довкілля. Багато представників підприємств, громадських організацій та і простих людей, які мешкають в Ірпені,  вийшли у парки, сквери та на вулиці нашого міста аби привести до ладу та  прибирати місця оточення де вони мешкають чи знаходяться їх організації.
Вийшли навести лад на території навколо свого заводу і півсотні співробітників ірпінського підприємства «Планета Пластик».  «Наше підприємство знаходиться в промзоні і недобросовісні промисловці часто викидають тут будівельний і побутове сміття» — ділиться інформацією заступник директора Олександр Верба.
DSC_0187У таких колективних прибирань — особливий настрій — радісне, гуморне, командне. На суботниках не буває сумно. Уміло управляється з граблями і адміністратор «Планети Пластик» Анна Глоба: «Прокинутися і прийти раніше в вихідний нескладно, адже ми щодня по цій території ходимо на роботу. Тому прибирати приємніше удвічі. Та й поспілкуватися з колективом в неформальній обстановці теж корисно. Разом ми робимо наше місто чистішим і краще ».

В адміністрації «Планета Пластик» вважають, що необхідно розвивати позитивне ставлення людей до суспільної праці, роль якого полягає в допомозі близьким, рідним містом, своїй країні.

DSC_0179

23 квітня понад 50 співробітників «Планета Пластик» знову зберуться на суботник. В їх планах — висадити дерева, рослини, поставити лавки.

Нагадаємо, що в Ірпені стартувала акція «Посади дерево». Першим висадив вербу заступник міського голови Дмитро Христюк і передав естафету іншому заступнику, керівникам комунальних підприємств.

Обов’язкова умова такої акції — записати її на відео, звернутися до потенційних учасників і розмістити інформацію в соціальних мережах. Внести свій вклад може кожен: посадити дерево, наприклад, біля власного будинку або на присадибній ділянці; недарма ж Ірпінь вважають найзеленішим містом Київської області.
Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.