ДТП на Варшавській трасі

Люди на «Dacia Logan»спокійно їдуть додому раптово з зустрічки пролітає «Volkswagen Touareg», який на лисій зимової гумі. від сильного удару відлітає в кущі, а розбитий «Dacia Logan» розвернуло на дорозі.

У зіткненні дуже важкі травми отримав пасажир автомобіля «Dacia Logan». З переломами він був терміново госпіталізований.
Водій автомобіля «Volkswagen Touareg» також постраждав, однак від госпіталізації відмовився, отримавши допомогу медиків на місці.

Зіткнення сталося ще в світлий, сутінковий час, коли дорожнє покриття було в хорошому стані. Судячи з усього водій автомобіля «Volkswagen» випереджав попутній транспорт і просто не впорався з керуванням.

Гостомельская трасса смерти. Люди на дачии логане спокойно едут домой. внезапно со встречки прилетает #Фольксваген туарег на лысой зимней резине. от сильнейшего удара #Volkswagen отлетает в кусты а разбитый #дачия #Логан разворачивает.в столкновении тяжелейшие травмы получил пассажир автомобиля дачия Логан. С переломами он был срочно госпитализирован. водитель автомобиля дачия Логан также пострадал однако от госпитализации отказался, получил помощь медиков на месте. отмечу, столкновение произошло ещё в светлое время , вернее сумеречное. дорожное покрытие в месте аварии хорошая, судя по всему водитель автомобиля Volkswagen опережал попутный транспорт и просто не справился с управлением а мог бы спокойно сидеть дома на обсервации и карантине. это у него явно получилось бы значительно лучшеЗаходите в наш чат в телеграмприглашайте друзей! @dtpkiev https://t.me/dtpkievПрисылайте Ваши фото и видео с дорог Киева и Украины, в директ и на 0937713333, с

Опубліковано dtp.kiev.ua Середа, 15 квітня 2020 р.
Андрей