Facebook став віртуальною контрацепцією — дослідження

94456e1bf550dd18

За даними Управління національної статистики Великобританії, з появою соціальних мереж частота вагітностей серед дівчаток у віці до 18 років в Англії і Уельсі знизилася на 45 відсотків. На сьогоднішній день статистика підліткової вагітності найнижча за останні 50 років.

Сенсаційне зниження викликало безліч теорій. Багато хто навіть вирішили, що нарешті-то стали окупатися заняття з питань статевого виховання. Але також є люди, які вважають, що молодь просто витрачає менше часу в безпосередній близькості один від одного через соціальних мереж — це явище, яке стало глобальним в 2007 році, після того, як мережа Facebook поширилася за межі університетських містечок.

Також з’явилися припущення, що зниження підліткової вагітності супроводжується ознаками виправлення інших традиційно ризикованих варіантів поведінки, таких як розпивання спиртного і вживання наркотиків.

Ситуацію прокоментувала фахівець з Консультативної служби з питань підліткової вагітності Клер Мерфі.

«Доступ до протизаплідних засобів і статеве виховання, без сумніву, відіграли свою роль в зниженні рівня підліткових вагітностей, але взагалі я згодна з припущенням професора Патона про ефект соціальних медіа. Різке зниження випадків вживання підлітками алкоголю, наприклад, може знизити ймовірність незахищеного сексу. До того ж, підлітки все частіше спілкуються в Інтернеті, обмежуючи можливості для сексуальної активності », — сказала Мерфі.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.