ФК «Кудрівка-Vетераns» виходить в 1/4 фіналу чемпіонату України з футболу серед ветеранів 45+

  • Андрей
  • 17.05.2021
  • Комментарии к записи ФК «Кудрівка-Vетераns» виходить в 1/4 фіналу чемпіонату України з футболу серед ветеранів 45+ отключены

Вчора на Центральному мiському сталiонi «Чемпiон» в Iрпенi вiдбулися iгри чемпiонату України з футболу серед ветеранів 45+, де зустрічалися команди у груповому етапі, що грали в Ірпені.

Так, у першій грі футболісти команди » Кудрівка-Vеtеrаns » зустрічалися зі збірною командою Вінницької області і у підсумку здобули переконливу перемогу з рахунком 3:0.

У другій грі, яка розпочалася буквально через 10 хвилин після закінчення першої проти команди “Абориген” з Луцьку, наші хлопці на жаль поступилися з рахунком 4:1.

По-літньому жарка погода, та друга поспіль гра під спекотним сонцем, взяли вверх над майстерністю наших футболістів-ветеранів, які не врахували, що сил може і не вистачити та можливо і не дооцінили суперника у складі яких були також дуже досвідченні гравці.

У третій грі, де зустрічалися команди збірної Вінницької області та “Абориген” з Луцьку, перемогу святкували вінничани з рахунком 3:1.

Таким чином, футболісти команд «Кудрівка-Vеtеrаns» та “Абориген” з Луцьку, що грали у групі «Г» виходять в 1/4 фіналу чемпіонату України серед ветеранів +45, де їх суперниками будуть команди з групи «В», — “Ветеран” Маріуполь, “НП Мотор” Запоріжжя та команда з Бердянську.

Орієнтовно матчі відбудуться в середині червня, де ігри пройдуть на полях Вишневого та Ірпеня.

Вболіваємо за команду — «Кудрівка-Vеtеrаns» — разом !

Андрей