Футбольний турнір на кубок ірпінського мера стане традиційним

img_0013

Сьогодні  пройшов футбольний турнір з міні-футболу серед дітей у двох вікових групах:  7-10  та 11-12  років.  У футбольних баталіях брали участь 12 команд. Привітати юних футболістів прийшли заступники міського голови, свого часу чемпіон світу з бойового самбо Дмитро Христюк, а також  Наталія Семко та інші представники влади, зокрема директор ДЮСШ Володимир Тарасов, депутати міської ради.   До речі, саме вони підготували більшість команд. В найстаршого депутата від 36 округу по селищу Коцюбинське Василя Пікулика наш кореспондент взяв інтерв’ю.

«Хоча керівництво селищної ради проігнорувало цей захід, все таки Коцюбинське дало чотири команди, найбільш представницький корпус серед юніорів. Мені приємно, що в селищі, де зріс легендарний жіночий футзальний клуб «Біличанка» потяг до спорту і перемог на футбольному полі демонструють і хлопці. Мою команду, до речі, тренує гравчиня ФК «Біличанка» Альона Сторожук. Я зі свого боку й в подальшому надаватиму допомогу становленню цієї команди, щоб у дітей була мета, й вони вчилися, як перемагати…»

Як зауважив під час виступу Дмитро Христюк, турнір з міні-футболу на кубок мера Ірпеня стане традиційним, а командам–переможницям буде облаштовано спортивні майданчики за місцем проживання.

Валентин Собчук

img_0016

img_0001img_0009

img_0022

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.