Галузь переробки вторинних ресурсів прагне розвитку

 

 

DSC05618-867

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Українське виробничо-екологічне об’єднання «Укрвторма» є найбільшою структурою країни з переробки відходів. До складу об’єднання входить близько 100 спеціалізованих заготівельних і переробних підприємств великого, середнього і малого бізнесу, розташованих в усіх регіонах України.

Вчора, в конференц-холі податкового університету, відбулася урочиста нарада директорів підприємств об’єднання, присвячена 50-річчю заснування системи вторинних ресурсів України. На дану зустріч приїхали представники підприємств галузі з усіх регіонів України, а також Криму.
Першим пунктом порядку денного було привітання ветеранів галузі з ювілеєм. З цієї нагоди генеральний директор об’єднання «Укрвторма» Петро Семко вручив премії, а також презентував книгу «Короткі нариси історії системи вторинних ресурсів України», котра була випущена до цієї події, й де окрім історичної частини вміщено розділ щодо розвитку підприємств сьогодні.
У ході наради було підсумовано роботу за 2015 рік і розглянуто можливості фінансування окремих програм даної галузі за рахунок отримання пільгових кредитів, виділення коштів з державного фонду охорони навколишнього середовища і державного фонду регіонального розвитку, фінансування в рамках програми ЄС «Горизонт 2020» НЕКФО та інші питання.
Зауважимо, що діяльністю спеціалізованих заготівельних підприємств об’єднання є збір і заготівля відходів вторинної сировини, зокрема, макулатури, вторинних текстильних і полімерних матеріалів, склобою, зношених шин, використаної металевої тари та інших відходів.
Переробні підприємства, що утилізують відходи вторинної сировини, виготовляють картон, туалетний папір, поліетиленові труби, ящики, широкий асортимент виробів з вторинних полімерних матеріалів, вторинний поліетилентерефталат з ПЭТФ-пляшки та іншу продукцію.
Сьогодні на заготівельних підприємствах об’єднання працює близько 4000 чоловік, на тих, що переробляють — 2500 працівників.
Як засвідчила урочиста нарада директорів, галузь прагне розвитку та впровадження новітніх технологій щодо переробки відходів та комплексної програми збереження навколишнього середовища й поліпшення екології.

 

94cfa04d-d08f-47e5-99ef-2a22c8252f76

 

 

4900374e-cacc-4a7d-ba3a-3470e4da6133

 

DSC05627

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.