Губернатор Київщини Горган сформував штат своїх заступників

Rstv-region-88

Голова Київської обласної державної адміністрації (КОДА) підписав розпорядження про призначення своїх заступників. Відтепер офіційними віце-губернаторами є Олександр Савченко (перший віце-губернатор), Олег Міщенко, Олег Письмовий та В’ячеслав Кучер.

18 січня 2017 року голова Київської ОДА Олександр Горган підписав кілька розпоряджень про призначення своїх заступників.

01


Зокрема, розпорядженням №9-к «Про призначення Савченка О.І.» першим заступником голови КОДА призначений Олександр Савченко.

Нагадаємо, 1 жовтня минулого року відставний генерал Савченко був оголошений переможцем конкурсу на вакантну посаду.

До березня 2016 року він працював на посаді Директора департаменту безпеки НАК «Нафтогаз України». У 2007 — 2010 рр був заступником Міністра внутрішніх справ України.

02

Розпорядженням №13-к «Про призначення Міщенко О.В.» на посаду заступника голови Київської ОДА з питань житлово-комунального господарства, будівництва та регіонального розвитку призначений екс-директор департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства КОДА Олег Міщенко.

У 2014 році Олег Міщенко працював на посаді директора департаменту інвестиційного розвитку Чернігівської ОДА.

До цього з 2012 року обіймав посаду заступника голови Вишгородської РДА Олександра Приходька, з 2010 по 2012 рік — директор комунального підприємства Київської обласної ради «Управління споруд».

Крім того, згідно з розпорядженням №10-к «Про призначення Кучера В.А.» на посаду глави апарату і за сумісництвом заступника голови Київської ОДА заступив В’ячеслав Кучер.

 

03

5 січня цього року конкурсна комісія рекомендувала його як переможця конкурсу на вакантну посаду. Раніше В’ячеслав Кучер працював на різних посадах в декількох державних структурах — Фонді держмайна, Києво-Святошинської РДА та райраді, Школі вищого корпусу державної служби, Міністерстві соціальної політики, Державному агентстві земельних ресурсів України, Державна служба України з контролю за наркотиками.

4---

Нагадаємо, 3 січня 2017 року Олександра Горган підписав розпорядження №1-к «Про призначення Письменного О.М.», згідно з яким на посаду заступника губернатора з питань економіки та фінансів був призначений колишній керівник Вишгородської та Броварський податкових інспекцій Олег Письменний.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.