Губернатор Мельничук закликав голів РДА Київщини створювати умови для нових робочих місць на підприємствах
Голова Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Максим Мельничук закликав глав районних адміністрацій Київщини працювати з керівниками підприємств в частині створення нових робочих місць.
Про це сьогодні, 9 вересня, губернатор Київської області заявив на засіданні в Макарівської районної державної адміністрації.
«Голови райдержадмінстрації Київщини повинні працювати з керівниками діючих в столичній області підприємствами. Одним з основних напрямків цієї співпраці має стати створення нових робочий місць для жителів регіону «, — заявив Мельничук.
За його словами, захист роботодавців і максимальне сприяння їх роботі дадуть позитивний результат в боротьбі з безробіттям, а також поліпшать можливості для поповнення обласної скарбниці.
«Таким чином, податки, які генерують підприємства, будуть залишатися на місцевому рівні і працювати для громади», — додав Мельничук.
Як раніше розповідала KV, станом на кінець червня 2016 року в Київській області кількість зареєстрованих безробітних склала 15,9 тис. осіб. В цілому рівень безробіття протягом зазначеного періоду зменшився на 0,1% і на кінець місяця становив 1,5% населення працездатного віку.