Х Меморіальний футбольний турнір пам’яті Володимира Брюховецького у Гостомелі

  • Андрей
  • 26.12.2020
  • Комментарии к записи Х Меморіальний футбольний турнір пам’яті Володимира Брюховецького у Гостомелі отключены

Сьогодні в Гостомелі відбувся Х Меморіальний футбольний турнір пам’яті нашого земляка, футболіста і тренера Володимира Брюховецького, який всім серцем популяризував і любив цю гру.

Приємно  було побачити сьогодні на футбольному майданчику футболістів різних поколінь Приірпіння, що пройшли школу Петровича та Дмитрійовича, які зібралися разом для участі у традиційному турнірі, який вперше відбувся у Гостомелі.

І хоча на відміну від попередніх років у сьогоднішніх змаганнях брали участь лише дві команди, — «Помаранчеві» та Лайм» ( Як з іронією їх назвав Дмитро Корчанов — А.К.), але накал пристрастей та емоції, які вирували на полі, не поступалися великим турнірам.

У підсумку, гра, яка проходила у форматі 2 тайми по 30 хвилин, завершилася з рахунком 10:6 на користь «Помаранчевих», у складі яких слід відзначити всім добре відомого, не старіючого ні душею і не тілом — :), — Віктора Смаригу, який хоч і мав невеличку травму, почав гру у воротах, а по ходу гри перейшов у захист, а потім активно робив випади у напад…

Відверто кажучи, мені, як автору цих рядків і бібліографісту його виступів у нашому регіоні, довеллося бути на багатьох матчах, але його сьогоднішня гра, без сумніву стала «Матчем Року — 2020»!

Навіть у традиційній серії післяматчевих пенальті, яка додатково проходила на цьому турнірі, Віктор Смарига, як голкіпер, потягнув усі пенальті !

По завершенні гри відбулося урочисте нагородження команди — переможниці, капітан якої отримав головний Кубок турніру від родини Володимира Брюховецького, — дружини Світлани та її сина Валентина, який, до речі, сьогодні відзначає 38 день народження і якого, користуючись нагодою, ми ще раз вітаємо.

Х Меморіальний футбольний турнір пам’яті Володимира Брюховецького вже став історією і будемо сподіватися, що вже в наступному році, ніщо не завадить провести цей традиційний турнір весною і з більшою географією команд учасниць.

ВІДЕО: Урочистої церемонії закриття турніру:

https://www.facebook.com/irpin.in.ua/videos/446420433430121

Андрій Кравченко

«Ірпінський інформаційний» з Гостомеля

Андрей