ХХV Меморіал Олега Макарова. «Кудрівка» (Ірпінь) – «Колос» (Ковалівка) — U-19 — 1:2

Сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбувся матч четвертого туру 25-го Меморіалу Олега Макарова, де команда «Кудрівка» з Ірпеня приймала на своєму полі юнацьку команду «Колос» U — 19 з Ковалівки і на жаль, наші хлопці поступилися з рахунком — 1:2.

Хоча відверто кажучи вже в першому таймі футболісти з «Кудрівки сторили чимало гольових моментів, але «кулястий», так і не зміг перетнути лінію воріт, завдячуючи грі воротаря «Ковалівки» та боковому судді на лінії, який «засвітив» положення поза грою, яке з обуренням зустрів тренерський склад ірпінчан.

Не забиваеш ти, заб’ють тобі, — саме такий принцип футболу спрацював і у сьогоднішній грі. На 35 хвилині гри Антон Салабай з «Колоса» майстерно завершив атаку своїх партнерів і рахунок у грі стає 1:0. Саме з таким рахунком футболісти пішли на перерву.

На другий тайм футболісти «Колоса» вийшли повністю в оновленому складі і зрозуміло, що нашим хлопцям довелося грати із сильно зарядженною на боротьбу та перемогу командою з Ковалівки і фактор того, що треба було відіграватися теж висів над головами наших хлопців.

Протягом другого тайма обидві команди створили чимало моментів і лише на 65 хвилині Максим Столяров, скористувавшись помилкою нашого захисника, який віддава пас воротареві, перехопивши м’яч забиває другий гол.

Пропущений м’яч завів наших хлопців, які додали обертів у грі і вже на 71 хвилині вони скорочують рахунок. Гол с пенальті забиває Валентин Крюковець. Хвилі атак ірпінчан на ворота «Колоса» тривали до останньої хвилини, але забити такого важливого голу нашим хлопцям цього дня, так і не вдалося.

У підсумку перемога футболістів з «Ковалівки» — 1:2.

Вже цієї п’ятниці — 31 січня, наші хлопці о 14.00 прийматимуть на стадіоні «Чемпіон» в Ірпені в заключному матчі групового турніру Меморіала Макарова, футболістів з Софії з Софіївської Борщагівки.

Віримо в перемогу та підтримаємо наших хлопців — разом !