ХХV Меморіал Олега Макарова. «Кудрівка» (Ірпінь) – «Софія» (Софіївська Борщагівка) — 3:0

Сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбувся матч п’ятого туру 25-го Меморіалу Олега Макарова, де команда «Кудрівка» з Ірпеня приймала на своєму полі команду «Софія» з Софіївської Борщагівки.

Незважаючя на прохолодну та сніжно-дощову погоду, наш хлопці продемострували свою майстерність на найкращі бійцівські якості і у підсумку здобули таку важливу перемогу з рахунком — 3:0 ( Голи: Юрій Алефіренко — 17, Артем Грищенко — 62 і Вадим Бурляй — 75 і у підсумку, з 9 очками, посіли переше місце у своїй групі «В».

Вже завтра, у суботу, 1 лютого відбудуться чвертьфінальні матчі, де в Ірпені, на стадіоні «Чемпіон», пройде два поєдинки. Так, об 11:00, «Джуніорс» зіграє проти «Колоса» — U19, а в 14.00 розпочнеться гра — «Кудрівка» Ірпінь — «ЛНЗ — Лебедин».

Запрошуємо вболівальників нашого міста на великий футбол !

Віримо в перемогу нашої команди в чвертьфіналі та підтримаємо наших хлопців — разом !