ХХV Меморіал Олега Макарова з футболу. Півфінал. «Кудрівка» (Ірпінь) — «Олімпік»- (Савинці) — 1:4

Сьогодні в манежі спортивної бази ФК «Динамо» Київ в Кончі — Заспі відбулися півфінальні матчі 25-го Меморіалу Олега Макарова. Так, наша ірпінська команда «Кудрівка» зустрічалася з командою «Олімп» (Савинці).

Ірпінчани першими відкрили рахунок у цій грі, де вже на 4 хвилині відзначився Олександр Шарило. Перший, швидкий гол забитий нашими футболістами вселяв віру і надію в перемогу нашої команди, яка на пристойному рівні провела групові матчі турніру та здобула вольову перемогу у чвертьфіналі над командою «ЛНЗ — Лебедин».

І в цій грі наші футболісти діяли з повною самовіддачею і на великих швидкостях, граючи у відкритий футбол і мали багато моментів відзначитися ще у першому таймі і забезпечити потрібний результат для перемоги, але не забиваєш ти, заб’ють тобі.

Так сталося і в цьому матчі на 31 хвилині гри, де намагаючись протидіяти наполегливому Ковтуну, наш захисник Ярослав Кубенко посилає м’яч у власні ворота — 1:1. За таким рахунком команди йдуть на перерву.

Опубліковано Ірпінський інформаційний — Ирпенский информационный Понеділок, 3 лютого 2020 р.

Другий тайм розпочався теж доволі таки активно і вже на 49 хвилині гри Субочев виводить команду з Полтавщини вперед — 2:1, а вже через п’ять хвилин, його партнер по команді Стрельцов чітко реалізовує пенальті після порушення у карному майданчику і рахунок стає 3:1.

Слід віддати належне, що наші хлопці не зупинилися і не опустили руки і були націлені на ворота до останньої хвилини, створивши стільки моментів і гольових виходів один на один, що їх би вистачило на перемоги ще у декількох матчах, але «кулястий» і наші гравці на завершальній стадії атаки були немов заворожені старцем Хотабом, на відміну від футболістів з Полтави, у яких у цей день виходило усе і які наприкінці гри провели ще один гол, який на 82 хвилині записав на свій рахунок Кунєв — 4:1.

Таким чином, 5 лютого, у середу, у фінальному матчі ХХV Меморіалу Олега Макарова у Кончі — Заспі зустрінуться команди «Джуніорс» (Шпитьки) та «Олімп» (Савинці). Матч відбудеться о 12.30.