Iрині Геращенко заборонили в’їзд в Росію до 2021 року

geraw4enko_2_facebook_com_4_650x410

ФСБ вручило Геращенко ноту, де вказується, що вона загрожує національній безпеці РФ

Народному депутату України, члену делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Ірині Геращенко заборонений в’їзд на територію Росії до 2021 року. Про це Геращенко повідомила в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Наша делегація майже 2 години перебувала на пункті перетину кордону. Моїх колег пропустили, мене затримали, і ФСБ вручила ноту, що я до 2021 року не маю права перетинати територію РФ як людина, яка загрожує національній безпеці цієї країни. Не допомогли ніякі дипломатичні документи , посвідчення постійного члена нашої делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи «, — заявила Геращенко.

При цьому вона зазначила, що вручений їй документ був простроченим.

«Найсмішніше, що заява про заборону датована 8 березня, його готували ще до попереднього суду. Це викликає багато запитань до РФ. Я підготувала заяву в МЗС, воно підготувало відповідну ноту, так само як і наша делегація в Раді Європи буде робити заяву про повному порушенні всіх міжнародних норм «, — додала нардеп.

Андрей

2 thoughts on “Iрині Геращенко заборонили в’їзд в Росію до 2021 року

  1. Стоимость наружной рекламы на здании. Файлы с фотоаппарата или плейера распечатывают при наличии собственного переходника. Кроме печати цветных и черно-белых документов OQ предлагает услуги по постобработке. Бегущие строки по доступной цене! В наших центрах распечатка документов возможна с флеш накопителей, CD и DVD-дисков, дискет. Тактильные вывески режим работы с шрифтом Брайля. В копировальных центрах нашей сети можно. Именно для таких компаний, которые хотят заявить о себе, в Орске работает. Лазерная цветная печать документов с носителей в OQ занимает 2 минуты. Большинство центров работают без выходных и обеденного перерыва.

  2. Noname Знак 270х50 (вывеска на кабинет, с шрифтом Брайля, тактильный (рельефный), пластик) арт. 4580. Мы обнаружили на нём подозрительную активность, нарушающую работоспособность Авито. Это могло быть вызвано следующими причинами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.