Інтернет захищає мозок від старості

1455434269_1455203598_20.jpg_3395_33_1455186546

Активне користування Інтернетом дозволяє забезпечити здорову старість, допомагає уникнути втрати пам’яті і інших порушення в роботі мозку. До такого висновку прийшли шведські вчені з Umea University.

Нове дослідження виявило, що усвідомлена активність в інтернеті, що забезпечує людину новими знаннями і участю в соціальному житті, дуже важлива для здорового старіння. Спілкування в інтернеті допомагає знизити відчуття самотності, а також зміцнити навички користування різного роду комп’ютерними та інтернет програмами, які активно задіюють мозок.

Дослідники стверджують, що наростаючий прогрес «цифрового світу» підвищує ризик виключення з сучасного життя літніх людей, які часто мають досить приблизними досвідом активності в інтернеті. Тим часом, все більша кількість справ і інформації можна отримувати або вирішувати саме з допомогою всесвітньої павутини, і це ж стосується звичайного людського спілкування.

Вчені відзначають, що літні люди можуть відчувати дуже важкий стрес через втрату близьких, що робить їх самотність ще більш вираженим. Спільні зусилля допоможуть визначити, як психологічне і фізіологічне самопочуття літніх людей можна зміцнити за допомогою усвідомленої інтернет-активності, забезпечивши соціальну підтримку і гідні їхньої уваги заняття.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.