Ірпінь гуляє ! ! !

 

DSC06435-866

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вже стало доброю традицією проводити у нашому місті, у першу неділю лютого

зустрічи однокласників.

 

Не став виключенням і цей рік. Вже вчора, під вечір, проходячи містом, можна було побачити, як гуртуються однокласники біля  зазделегідь заброньованих кафе та інших закладів, де вони щорічно полюбляють проводити свої зустрічи.

 

Був навіть і таки клас, який просто неба, зібрався у центрі міста, біля однієї альтанки, да так жваво відзначав своє побачення, що десь опів на першу ночі з два десятка осіб намагалися влізти в одне  замовлене таксі — 🙂  🙂 🙂 !!!

 

Що ж, — це Ірпінь гуляє !

 

Відверто кажучи, мені завжди подобалась у місті та весела, дружня та братерська аура, яка розповсюджується по Ірпеню у ці лютневі вихідні дні. I  куди не зайдеш, чи у кафе чи у ресторан, скрізь зустрінеш друзів та знайомих різних класів та поколінь, які завжди з радістю та гостинно запросять тебе до столу, щоб  відзначити цей день однокласників у своєму колі. 

 

Зустрілися учора і ми, — учні нашої зразкової, п’ятизіркової, червонопрапорної — 17  школи ! А саме колишній 10-А, — 1987 року випуску.

 

Дякуючи Богу та нашим вихователям, — першій вчительці Тамарі Дмитрієвні та Людмилі Василівні, які заклали той міцних фундамент моноліту нашої стійкої дружби на довгі роки, — зібралися легко і невимушено і ми.

 

Тільки лише одна спонтанна зустріч вранці із сім’єю однокласників і на вечір ми вже у гарній, дружній атмосфері святкуємо ! Оце рівень, оце клас і бажаю, щоб і усі так і не один клас збирався ось так швидко і не один раз, навіть у наш складний час…

 

Відверто кажучи, складно передати на словах ту дружню та святкову атмосферу, яка панує при зустрічи наших шкільних побратимів… Коли усі ми разом, ми знову потрапляємо у ті щасливі молоді роки і є про що згадати і є про що поговорити і досхочу посміятись й гарно випити і радіти !  Так було і учора і так буде завжди і вечір пройшов на відмінно ! 

 

Дякую усім моїм гарним та добрим однокласникам  за ту особливу та гостинну зустріч, яка пройшла вчора у сім’ї Куликів !

 

Любимо свій клас, любимо своє місто і  любимо Україну !

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.