• Андрей
  • 01.08.2020
  • Комментарии к записи Ірпінська «Кудрівка» переграє на виїзді «Беркут-Легіон» з Броварів — 2:1 і залишається лідером чемпіонату Київщини ! отключены

Приємна звістка надійшла сьогодні з Броварів, де футболісти ірпінської «Кудрівки» у матчі 7 туру чемпіонату Київської області з футболу здобули вольову перемогу проти команди «Беркут-Легіон» з рахунком 2:1 і залишили за собою лідерство у чемпіонаті.

Хоча говорячи відверто, гра на виїзді для ірпінчан була не легкою і тримала у напрузі до останньої хвилини, як тренерський склад, так і гравців.

Так, вже на 12 хвилині гри господарі відкривають рахунок, де відзначився Щериця -1:0.

Лише під занавіс гри ірпінчанам вдалося зробити неймовірне, де героєм поєдинку став наш гравець Круковець, який спочатку на 85 хвилині зрівняв рахунок, а вже у доданий час — 90+4, забив такий важливий, переможний м’яч для «Кудрівки» — 2:1 !

Таким чином, футболісти «Кудрівки» залишаються лідерами чемпіонату Київщини, маючи у своєму активі 16 очок, випереджаючи свого переслідувача команду «Колос» з Пустоварівки на 3 очки.

Користуючись нагодою, хочеться привітати футболістів, тренерський склад і президента клубу «Кудрівка» Романа Солодаренка з перемогою і побажати, — так тримати і обертів не збавляти !

Вже у суботу 8 серпня на стадіоні «Чемпіон» в Ірпені футболісти «Кудрівки» прийматимуть команду «Юніор» Макарів, які йдуть четвертими у турнірній таблиці нинішньої першості.

Вболіваємо за нашу футбольну команду «Кудрівка» — разом !