Ірпіньска «Кудрівка» виходить до півфіналу ХХV Меморіалу Олега Макарова!

Сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбувся чвертьфінальний матч 25-го Меморіалу Олега Макарова, де наша команда — «Кудрівка» з Ірпеня приймала на своєму полі команду «ЛНЗ — Лебедин» (Лебедин) і незважаючи на пропущений перший матч у грі, змогла проявити волю до перемогу і характер і здобула такий бажаний результат — 3:1, який вивів ірпінчан до півфіналу футбольного турніру !

На 19 хвилині гості першими відкривають рахунок у грі, де відзначився Роман Мочуленко. Пропущений гол не зламав психологічно наших хлопців, а навпаки мобілізував до активних дій на полі, де в одній з контратак, наші футболісти заробили пенальті, який чітко, в лівий кут від воротаря, реалізував Олександр Шарило і за рахунку 1:1 команди йдуть на перерву.

Початок другого тайму видався вдалим для наших футболістів, які вже на 55 хвилині гри виходять уперед. Відзначився знову Олександр Шарило, який чудово завершив атаку своїх партнерів індивідуальним проходом та пострілом у правий кут воріт — 2:1.

Цей гол мав дуже велике психологічне значення для гравців нашої команди, який придав піднесення та активність у командних діях. Весь другий тайм футболісти «Кудрівки» демонстрували футбол найвищого гатунку і мали перевагу на полі, створюючи багато гольових моментів. Але лише на 71 хвилині гри ірпінчанам вдалося знову відзначитися, де гол на свій рахунок записав Євген Валько і у підсумку така важлива перемога для «Кудрівки», яка виводить наших хлопців до півфіналу цього престижного футбольного турніру.

Вже в понеділок, 3 лютого о 13.00, наші футболісти проведуть півфінальну гру у манежі у Кончі — Заспі проти команди «Олімп» (Савінці). У другій парі півфіналістів, яка відбудеться о 10.30 у Кончі — Заспі, зустрінуться «Діназ» та «Джуніорс», який сьогодні також, на полі ірпінського стадіону «Чемпіон», переміг команду «Колос» U-19 з Ковалівки — 3:0.

Користуючись нагодою, хотілося б ще раз привітати футболістів, тренерський штат та президента команди «Кудрівка» (Ірпінь) — Романа Солодаренка з виходом до півфіналу і побажати продовжити переможну ходу до завоювання трофею !

Вперед, до нових перемог — «Кудрівка» !!!