Ірпінська «Кудрівка» виходить у півфінал Кубка Київщини з футболу!

• Андрей
  • 28.06.2021
  • Комментарии к записи Ірпінська «Кудрівка» виходить у півфінал Кубка Київщини з футболу! отключены

Сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбувся чвертьфінальний матч Кубка Київської області з футболу, де ірпінська «Кудрівка» на своєму полі приймала команду «Колос» з Пустоварівки.

Гра почалася доволі таки активно і обидві команди ставили собі на меті, як найшвидше відкрити рахунок у цій грі, демонструючи відкритий, атакуючий футбол.

І лише на останіх хвилинах першої половини гри ірпінчани змогли вийти вперед, де після порушення у карному майданчику суддя гри призначив пенальті, який чітко було виконано гравцем «Кудрівки».

У другому таймі футболістам «Колоса» вдалося зрівняти рахунок у цій грі, який залишився незмінним до фінального свистка — 1:1.

У серії післяматчевих пенальті більш влучнішими і успішними були футболісти «Кудрівки», завдячуючи воротареві Андрію Следзевському, який потягнув 3 м’ячі і став Героєм матчу.

У підсумку така жадана перемога ірпінської команди з рахунком 3:1, яка виводить «Кудрівку» у півфінал Кубка Київщини з футболу!

Вітаємо футболістів, тренерський склад, разом з президентом клубу «Кудрівка» Романом Солодаренком з цією перемогою !!!