Ірпінські регбісти — переможці Всеукраїнських змагань на Кубок посла П.А.Р. в Україні !

DSC00807

Цими вихідними, на київському стадіоні «Спартак» проходив VI традиційний, Всеукраїнський турнір з регбі серед юнацьких команд на Кубок Надзвичайного і Повноважного посла П.А.Р. в Україні  Крістіана Альбертуса Бассона, участь в якому взяли юнаки та дівчата з команд з Києва, Одеси, Ірпеня, Дмитрівки та інших міст України.

На відкритті турніру було багато представників з іноземних дипломатичних представництв, які з великою радістю прийшли на київський стадіон «Спартам» зі своїми діточками.  Приємно було побачити особисто і  Крістіана Альбертуса Бассона,- Надзвичайного і Повноважного посла П.А.Р. в Україні, який з великою радістю прибув на цей турнір і  виступив перед учасниками змагань на офіційному відкритті.

Він зокрема зазначив, що йому приємно бачити, що кількість учасників змагань та команд у цьому році значно більша за минулорічний турнір і приємно, що так багато юнаків та дівчат займаються цим видом спортом у вашій країні. Він побажав молодим регбістам не зупинятися на досягнутих результатах і з кожним роком прогресувати та зростати у своїй майстерності.

«Регбі це є Олімпійський вид спорту і багато чого залежить від молоді, як далі буде розвиватися цей популярний вид спорту у світі, тому я зичу усім молодим спортсменам успіхів та вдалого виступу на цьому турнірі», — зазначив Крістіан Альбертус.

Приємно відзначити вдалий виступ Ірпінської команди регбістів  на цьому турнірі. Наші хлопці переграли своїх однолітків 2003-2004 років народження, команду «Дарниця»,  які до речі стали другими,  з рахунком 30:5 та бронзових призерів змагань, — команду «Пегас» з рахунком — 40:5 і вибороли головний трофей турніру.

Зазначимо, що команда «Подол» посіла четверте місце на цих змаганнях, а «Ельдорадо» — п’яте.

Слід сказати, що змагання проходили на високому організаційному рівні і вболівальникам було дуже цікаво спостерігати за дитячими регбійними баталіями та їх емоціями, які панували на стадіоні «Спартак».

По закінченні змагань відбулось нагородження  кращих учасників та команд турніру, а радість від участі у змаганнях юних спортсменів залишалася на обличчях дітлахів ще довго після фінального свистка.

DSC00803DSC00804

DSC00740

DSC00739

DSC00737

DSC00843

DSC00715

DSC00786

DSC00776

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.