Ірпінський центральний міський стадіон — 21 день до відкриття !

Як зазначив сьогодні очільник міста Ірпеня Володимир Карплюк на сесії Ірпінської міської ради, відкриття Ірпінського центрального міського стадіону має відбутися за планом — 1 червня.

Окрім того, мер нашого міста сповістив приємну новину для любителів занять спортом у нашому регіоні, що влада міста, незабаром,  готова виділити дуже великі кошти на оновлення усіх спортивних площадок у нашому місті та  Приірпінському регіоні для створення належних умов для занять спортом населення.

Ми побували сьогодні на нашому Центральному міському стадіоні в районі БКЗ,  де роботу по будівництву оновленної спортивної арени ведуть більше 20 робітників і ось таку картину ми побачили.

DSC09896

 

DSC09894

DSC09898

DSC09899

DSC09893

 

DSC09892

DSC09890

 

DSC09889

 

 

 

Андрей

One thought on “Ірпінський центральний міський стадіон — 21 день до відкриття !”

  1. Широкоформатная печать на ткани в Ярославле. Покрытие лицевой части — металлизированная пленка. Фигурный шрифт рассчитывается индивидуально. Широкоформатная печать на ткани: найдено 8 наименований. Объемные буквы выполнены с глухой лицевой частью с контражурной подсветкой и инкрустацией акриловым стеклом. В стоимость входит лекало для монтажа.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.