Карантинні заходи у Київській області можуть посилити, — голова ОДА

  • Андрей
  • 21.06.2020
  • Комментарии к записи Карантинні заходи у Київській області можуть посилити, — голова ОДА отключены


Карантинні заходи у Київській області можуть посилити через погіршення епідеміологічної ситуації із Сovid — 19.

Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін, передає Бізнес Цензор.

«За останній тиждень щоденні показники в країні збільшилися майже вдвічі. У Київській області поки понад 2 тис. хворих на Сovid — 19. З них 173 — діти. Кількість пацієнтів інфекційних відділень збільшується. У стаціонарі — кожен четвертий інфікований. Вже померло 46 осіб. Далеко не всі вони похилого віку. Частина з них — це люди середнього віку, які не мали проблем зі здоров ‘ям до епідемії «, — заявив Володін.

Він додав, що показник інцидентності в області наблизився до критичної позначки 12, тобто до підсилення карантинних заходів залишилося добрати 0,03%.

«Тому потрібно враховувати, що карантинні заходи можуть бути посилені в будь-який момент», — зазначив Володін.

В результаті нинішню ситуацію на Київщині обласна комісія з ТЕБ та НС ввела негайне посилення контролю за додержанням санітарного законодавства в дошкільних установах, закладах фізичної культури і спорту, перукарень і салонах краси. Посилено контроль за об ‘єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, агропродовольчого ринку, закладами громадського харчування, за дотриманням протиепідемічних заходів під час посадки і висадки пасажирів.

Облдержадміністрація продовжує відстежувати протиепідемічної ситуацію на території області. В разі її погіршення впродовж трьох днів поспіль, комісія з ТЕБ та НС буде змушена скасувати деякі введені раніше послаблення.

Андрей