Завтра Київоблрада збереться на позачергове засідання (документ)

01_(16).1

Завтра, 20 квітня, об 11.00 в малій сесійній залі Київської обласної ради депутати зберуться на позачергове засідання, на якому буде порушено питання обшуку в кабінеті глави Київоблради Анни Старикової  минулої п’ятниці  . Також планують розглянути звернення депутатів Вишгородкого райради і міськради.

Про це ми дізналася з розпорядження голови Київської обласної ради (КОС) Анни Старикової від 18 квітня №51. Згідно з документом, до порядку денного винесено п’ять питань.

Зокрема, депутати збираються заслухати звіт прокурора Київської області Євгена Бондаренко з питання обшуку в кабінеті глави КОС.

На засідання запрошені також депутати Вишгородської міськради і райради для обговорення проблем з законом градоначальника Вишгорода Олексія Момота.

Крім того, співробітники Держекоінспекції розкажуть про незаконні намиви піску в Київській області, а також про проблеми нелегальних сміттєвих полігонів.

Управління лісового господарства в Києві та Київській області планує надати депутатам інформацію про незаконну вирубку лісу на Київщині.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.