Київська компанія запустила виробництво станцій для зарядки електромобілів за 20 хвилин

Першу установку придбали для нової служби таксі на електрокарах, яка незабаром почне працювати в столиці

2_9


Київська компанія «Елміз», яка займається створенням устаткування для космічних систем, почала виробляти швидкісні зарядки для електромобілів.

Як зазначається, підприємство, створене в 1996 році в результаті реструктуризації Київського радіозаводу, успішно працює на міжнародних ринках. Однак після початку російської агресії «Елміз» перестав співпрацювати з російськими замовниками, вирішивши терміново диверсифікувати діяльність. Як результат, компанія вийшла на перспективний ринок електромобілів.

Першою розробкою в цьому напрямку стала швидкісна зарядна станція на 70 кВт. Зокрема, найпопулярніший в Україні електромобіль Nissan Leaf, ємність батареї якого становить 24 кВт • ч, зможе відновити заряд за допомогою цієї станції за 20 хвилин.

Українська розробка має режим стабілізації напруги і плавний пуск. Завдяки цим та іншим інновацій зарядна станція не псує батарею і за якістю не поступається багатьом іноземним аналогам. При цьому ціни на неї нижче в порівнянні з конкурентами.

Аналізуючи сьогоднішню динаміку ринку і зацікавленість готелів, ресторанів, АЗС та інших представників бізнесу, експерти прогнозують, що вже в наступному році ринок швидкісних зарядних станцій в Україні може досягти 100 штук. Тому у зарядної станції від «Елміз» є хороші перспективи навіть на внутрішньому ринку. На їхню думку, актуальними будуть як потужні установки на 50 кВт і більше — тому що ємність акумуляторів постійно зростає, так і менш потужні на 20 кВт, в зв’язку з тим, що в Україні дуже популярні застосовуються Nissan Leaf.

Першу зарядку у «Елміз» придбала київська компанія, яка незабаром запустить у столиці нову службу таксі на електромобілях.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.