Київська область отримала додаткову субвенцію на житло для сімей військовослужбовців

324

В кінці 2016 року Київщина отримала додаткову субвенцію в сумі 56.401 млн гривень на покупку житла сім’ям загиблих військовослужбовців та військовослужбовців-інвалідів. Ця субвенція майже на 100% покриває потреби існуючої черги на покупку житла в столичному регіоні.

Про це cтало відомо з розпорядження №531 від 22 грудня 2016 року глави Київської ОДА Олександра Горгана «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I -II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції і які потребують поліпшення житлових умов на 2016 рік «.

Згідно з документом, Київська область отримала додаткову субвенцію в сумі 56.401 млн гривень.

Нагадаємо, зміни в цій статті були внесені в бюджету 26 грудня 2016 року.

Раніше Київська область отримала на покупку житла військовослужбовцям субвенцію в сумі 33 млн гривень. За словами глави департаменту соціального захисту Київської ОДА Вадима Галицького, сума цих субвенцій майже повністю покриває існуючі потреби військовослужбовців Київщини.

«Ці субвенції дозволяють покрити майже на 100% потреби сімей воїнів АТО Київської області», — зазначив Вадим Галицький.

Нагадаємо, в 2016 році був змінений принцип покупки житла сім’ям військовослужбовців, загиблих в зоні антитерористичної операції (АТО) і військовослужбовцям-інвалідам. Якщо раніше купівлею квартир займалися профільні департаменти облдержадміністрації, то зараз люди, які претендують на житлоплощу, отримуватимуть гроші на рахунок в «Ощадбанку» і зможуть самостійно вибирати собі нерухомість.

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.