Київська область отримала понад 800 млн грн на освіту — Мельничук

Kievskaya-oblast-poluchila-bolee-800-mln-grn-na-obrazovanie-melnichuk2-1-09-2016
На сьогоднішній день Київська область отримала понад 800 мільйонів гривень на функціонування системи освіти.

Про це в четвер, 1 вересня, перебуваючи з робочим візитом в селі Вороньків Бориспільського району, заявив голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук.

«Хочу сказати спасибі президентові Петру Порошенку за те, що, як би не було складно в країні, Київщина на сьогоднішній день отримала більше 800 мільйонів коштів на розвиток і функціонування системи освіти», — сказав Максим Мельничук.

Він нагадав, що перше півріччя 2016 року область виконала бюджет на 152%.

«Україна, як ніколи, зокрема Київщина, завершила перше півріччя з бюджетом, виконаним на 152% в середньому по районах. Бориспільський район дав цифру — 184% виконання поставлених планів », — додав губернатор.

Варто відзначити, голова Київської обласної державної адміністрації взяв участь у відкритті нової опорної школи в селі Вороньків Бориспільського району.

До нового навчального року в Вороньківської загальноосвітній школі за рахунок бюджету встановили енергозберігаючі вікна, нові двері в навчальних класах та коридорах, а також був проведений ремонт аудиторій. Крім того, Київська обласна державна адміністрація передала школярам футбольні м’ячі.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.