Київська облрада вимагає у Яценюка ліквідувати пункт прийому біженців в Яготині

141745

Противники табору вважають, що Україна повинна надавати допомогу переселенцям з АТО, а не іноземцям. Яготин Серед жителів Яготина ходять панічні чутки про новий пункті прийому біженців Яготинський пункт з прийому іноземних біженців став причиною розбрату між урядом і місцевою київською владою.

Депутати Київської облради звернулися до Прем’єр-міністра з проханням розглянути позицію яготинців, налаштованих категорично проти створення табору. У зверненні, яке було підтримано більшістю київських депутатів, рішення про створення пункту піддається різкій критиці. Як зазначив один з противників створення табору — нардеп Андрій Іллєнко, розміщення біженців в країні, яка сама веде війну і терпить її гуманітарні наслідки, є злочинним.

Замість цього, Україна повинна сконцентруватися на терплять позбавлення переселенців із зони АТО. Читайте також: ООН прогнозує Греції гуманітарну кризу через біженців Слід зазначити, подібну позицію розділяють не всі місцеві депутати. Частина з них вказала на те, що розміщення сирійських біженців в Україні дозволить поліпшити відносини з ЄС, і стане конкретним кроком на зустріч європейським країнам.

Створення пункту тимчасового розміщення біженців в Яготині передбачено Планом дій ЄС щодо лібералізації візового режиму для України. Табір призначений для вимушених іммігрантів з-за кордону, два аналогічних пункту тимчасового розміщення біженців вже діють в Одесі і в Закарпатській області.

Незважаючи на це, на тлі кризи міграції, який зараз переживає Європа, місцева громада Яготина всерйоз стурбована поширюваної інформації про те, що пункт тимчасового розміщення біженців призведе до «загострення криміногенної ситуації в регіоні і зростання нетипових для України інфекційних захворювань».

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.