• Андрей
  • 09.07.2020
  • Комментарии к записи Кубок Київської області з футболу. 1/8 фіналу. «»Дружба» (Мирівка) — «Кудрівка»(Ірпінь) — 2:0 отключены

Вчора 8 липня відбулися матчі 1/8 фіналу Кубка Київщини з футболу, де футболісти ірпінської «Кудрівки» на виїзді в Кагарлику, на жаль, поступилися команді «Дружба» (Мирівка) — 2:0 і вибули з подальшої боротьби.

Перший гол в ворота ірпінчан був забититй з пенальті наприкінці першого тайму після порушення захисника Алефіренка у карному майданчику, який чітко реалізував з пенальті на 43 хвилині гри Верхов. У другій пеоловині гри наші хлопці намагалися вирівняти рахунок цього матчу, але маючи ударний тандем у нападі Грищенко — Третяк, так і не змогли забити м’яч у цій грі, а футболісти з Мирівки провівши чудову котратаку на 81 хвилині гри, змогли забити другий м’яч після сольного проходу і влучного удару Головка. У підсумку — сенсаційна перемога команди «Дружба» з Кагарлицього району — 2:0.

То ж футболістам і тренерам команди «Кудрівка» не потрібно довго горювати, а зробити відповідні висновки і знову до бою команду готувати, так як вже у суботу — 11 липня, відбудуться ігри 4 тур чемпіонату Київщини з футболу, де ірпінчанам доведеться грати на виїзді проти команди «Колос» з Пустоварівки, яка зараз йде на першому місті, випереджаючи «Кудрівку», яка йде другою, лише різницею м’ячів, при рівності очок.

Тому суботній поєдинок має бути амбітним і видовищним і побажаємо нашим хлопцям перемоги у цій дуелі !