• Андрей
  • 12.05.2021
  • Комментарии к записи Кубок Київської області з футболу. 1/8 фіналу. SC «Гатне» — «Кудрівка» (Ірпінь) – 1:2 отключены

Відбулися матчі 1/8 фіналу Кубка Київщини з футболу.

Так, футболісти ірпінської команди  «Кудрівка» грали у Вищневому і  здобули перемогу у грі проти команди  SC «Гатне» —  2:1.

Вже на 5 хвилині гри ірпінчани першими відкрили рахунок, де відзначився Продан.

У другому таймі на 62 хвилині, його партнер по команді Малей, після порушення у карному майданчику,  реалізовує пенальті і робить рахунок 2:0.

Лише на доданій 91 хвилині, футболісти з Гатного змогли забити гол у відповідь, також з пенальті і у підсумку рахунок матчу — 2:1 на користь команди «Кудрівка» , яка в 1/6 фіналу зіграє проти команди «Колос» Пустоварівка.

Матч заплановано на 28 червня  о 17.00 на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені.

Інші пари чвертьфіналу Кубка Київщини з футболу мають такий вигляд.