Лаврентій Кухайлешвілі від ВО «Свобода» йде на вибори 2020 !

  • Андрей
  • 30.09.2020
  • Комментарии к записи Лаврентій Кухайлешвілі від ВО «Свобода» йде на вибори 2020 ! отключены

Вже певно всі кандидати написали від якої вони йдуть партії і по якому округу, яких в Ірпені 5. Залишився один я)

Ну що поїхали!

Як я вже повідомляв я йду на вибори до Ірпінської міської ради кандидатом в депутати від ВО Свобода, повідомляє на своїй сторінці у Facebook Лаврентій Кухайлешвілі.

Вибір партії, як ви знаєте взагалі не стояв! Це саме гідна партія, яка є в Приірпінні ! Партія з якою я захищав зелені зони з 2011 року!

Мій округ #1 це вся північна частина Ірпеня. Від вокзалу до виїзду з Ірпеня ( з 1 по 11 лінію). І від заплави до вул. Котляревського!

Партія Свобода це єдина партія, яка ВЖЕ довела, що вона захищає інтереси виключно Громади м. Ірпені ! Партія з якою я разом з іншими депутатами Сергій Глиняний, Богдан Мельничук, Григорієм Чайкою за 5 років показали, що в Ірпені є дійсно чесні депутати, які не лізуть в схеми, не пілять бюджет, не крадуть землю, не лобіюють інтереси будівельної мафії !

Також я паралельно балатуюсь до Бучанської райради! Ніхто не знає, що це за орган, він тільки но був створений після того, як устворилися ОТГ в Приірпінні! Тому наш місцевий осередок партії вирішив виставити туди кандидатів від Свободи! Якщо я не помиляюсь я там йду першим номером!

Якщо ви вважаєте мені гідним кандидатом представляти ваші інтереси в Ірпінській міській раді, прошу підтримати і мене і партію Свобода!

Мені не треба вам нічого обіцяти! Ви прекрасно знаєте мою позиція, яка є незмінною останні 9 років моєї боротьби, і яка полягає в захисті останніх зелених зон в Ірпені та Приірпінні, та боротьба з незаконною забудовою!

За 9 років нам вдалося дуже багато чого врятувати!

Зараз ви можете порівняти дві половини одного міста! Північну сторону де ми не давали будувати багатоповерхівки в 8 останніх зелених зон зонах площею 30 гектарів!

Та центральну частину Ірпеня де за 5 років партія забудовників Нові Обличча на чолі з Карплюком набували маже 1500 000 кв.м

Тож всі зелені зони, що ми 9 років захищаємо всі живі! І я зроблю все, аби вони такими і залишилися!

Окрім цього я і далі буду боротися з багатоповерховою забудовою не тільки в північній частині міста, де я живу, а по всьому місту !

Подивіться Генплан і ви побачите, що потвори ще хочуть побудувати на північній частині міста сотні тисяч, якщо не мільонів кв.м. https://t.me/IRPIN2020/2

Тотальна ЗАБУДОВА заплави р. Ірпінь з боку шлюзу #6 де площа землі складає більше 300 Гектарів! Такої площі для забудови в Ірпені вже немає! Взимку 2019 року ми вже виганяли потвор звідки,там би вже булла тотальна забудова !

Також ці повтори вже перевели цілі квартали приватного сектора під багатоповерхову забудову!

Як я вже казав, не важливо де вони будують! В зеленій зоні чи поряд в приватному секторі! Це все одно створює навантаження на нашу соціальну (садочкі, школи) і інженерну ( вода, світло, дороги, ) інфаструктуру! А вона не розрахована на подальшу забудову !

Тож якщо ви хочете жити в комфортних умовах то голосуйте за ВО Свобода! Тих хто роками боровся проти будівельної мафії, за гідну умови для життя мешканців міста Ірпінь! Тобто підтримайте мене і тих людей, хто йде в команді Свободи! Але жодному разі не голосуйте за партії в яких є хоч один забудовник! В нашій партії немає не тільки забудовників, але і людей з ними пов’язаних !

Якщо ви вважаєте, що я вже виконав свою функцію і більше не треба захищати зелені зони бо їх ніхто не буде знищувати і більше бувати вже ніхто не буде, ви можете обрати тих хто вам засіває багато макулатури і обіцяє гідне життя! У мене немає грошей вам засівати! Мою працю ви всі знаєте !

Тож друзі побажайте мені удачі на виборах !

Кожен вас голос дуже важливий! Чим і більше буде депутатів від Свободи, тим легше нам буде захищали ваші інтереси !

За поширення плюс в карму !

#ЖодногоГолосуЗабудовникам !!!

Андрей