Ліга учасників АТО-2019: ФК «Ірпінь-АТО» — «Арсенал» (Житомир) — 3:0

Cьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбулася календарна гра  Ліги учасників АТО — 2019, де наша футбольна команда  «Ірпінь-АТО» на своєму майданчику приймала футболістів «Арсеналу» з Житомира.

Перший тайм гри розпочався доволі активно, де кожна з команд намагалася заволодіти ініціативою на полі і атаки немов хвилі накатувалися то на одні, то на інші ворота.

По ходу гри, було створено чимало гольових моментів, але до взяття воріт, на жаль,  командам на завершальній стадії бракувало майстерності. Лише наприкінці першої половини гри, наші хлопці повіривши у свої сили  і взявши ініціативу на полі в свої руки, провели ряд блискучих атак і під занавіс гри,  була чудова можливість відзначитись в ірпінчан, але дальній постріл по воротам суперника врятувала стійка воріт… і команди на перерву йдуть без голів — 0:0.

На початку другого тайму, одна з перших атак наших хлопців закінчується чудовим голом, який придав команді бойовий дух і злагодженості у наступальних діях і вже з не великим інтервалом часу,  вболівальники  побачили ще два красені м’ячі, які остаточно встановили переможний рахунок — 3:0 на користь команди «Ірпінь-АТО».

Користуючись нагодою, хотілося б привітати нашу команду «Ірпінь-АТО» та її граючого тренера Дениса Красинського  з  блискучою перемого і побажати подальших чудових ігор та  успіхів у цьому турнірі !