Меморіал Кирсанова. Блискуча перемога ірпінської «Кудрівки» над «Денгофф»з Денихівки- 6:1 !

«Денгофф» (Денихівка) — «Кудрівка» (Ірпінь) — 1:6 (Бамба, 9 — Валько, 3, Грищенко, 16, 51, Алефіренко, 61, Кушнір, 65, 71). Арбітр Олександр Сахно.

Центральний міський стадіон «Чемпіон». Ірпінь. Температура: + 6 С. 20 глядачів.

Сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбувся матч 2 туру Меморіалу Кирсанова, де футболісти ірпінської «Кудрівки» приймали на своєму полі, одного з фаворитів цього турніру, команду Денгофф з Денихівки. Вже з самого початку гри, ірпінчани, в унісон вітру, окрилені на перемогу, , розпочали штурм воріт суперника і вже на третій хвилині гри Євген Валько завершує атаку «Кудрівки» рідкісним за красою голом у самісіньку дев’ятку — 1:0.

Не пройшло й шестти хвилин, як футболісти з Денихівки зрівняли рахунок, скориставшись помилкою наших оборонців, які невдало виводили м’яч від своїх воріт.

Завдячуючи кращому форварду минулорічної першості Київщини — Артему Грищенку, футболісти «Кудрівки» на 16 хвилині гри виходять вперед і до завершення першого тайму, рахунок гри так і залишився — 2:1.

На початку другого тайму, все той же Артем Грищенко, який з кожним матчем додає і підтверджує своє реноме кращого форварда, робить дубль у цій грі — 3:1.

Цей гол, можна сказати, став переломним у грі і дав можливість футболістам «Кудрівки» діяти на полі більш вневнено і розкуто, не збавляючи атакуючих обертів, які згодом перетворилися на чудові голи у виконанні Юрій Алефіренка на 61 хвилині гри та Евгена Кушніра, який також відзначився дублем на 65 та 71 хвилині гри.

У підсумку та важлива і переконлива перемога ірпінської команди, яка буквально зірвала дах(и), як присутнім, малочисельним вболівальникам від побачених красенів голів, так і на самій східній трибуні стадіонуі «Чемпіон» — від буревію !

Вже завтра — 15 березня, на стадіоні «Чемпіон» має відбутися гра III туру цього турніру, де футболысти «Кудрівки» зустрічатимуться з футболістами команди «Колос» (Пустоварівка).

РЕЗУЛЬТАТИ МЕМОРІАЛУ МИКОЛИ КИРСАНОВА — 2020. ДРУГИЙ ТУР. 14 березня, субота.

ГРУПА «А». ДЖУНІОРС (Шпитьки) — ДРУЖБА (Мирівка) — 0:2 (Ординський, 16, Куцан, 90+4). Арбітр Владислав Грицай.

БАЗИС (Кочубіївка) — ПОЛІССЯ (Ставки) — 0:6 ( Панфілов, 15, 28, Постолатьєв, 40, 45, Головатенко, 67, Долгоп’ятов, 68). Вилучення: Клименко (Базис, 42). Максим Мельниченко.

МЕРКУРІЙ (Київ) — ДЕСНА (Погреби) — 3:2 (Балацький, 70, 82, пн, Матвієнко, 85 — Бондаренко, 8, Є.Воробей, 53). Арбітр Володимир Устименко.

Наступні матчі. 15 березня, неділя:

Десна — Дружба. Лютіж, 10:30. Джуніорс — Полісся. Київ, стадіон «Чемпіон», вул. Вербицького, 23-а, 12:00. Меркурій — Базис. Київ, стадіон КНТЕУ, 12:00.

ГРУПА «Б». ДЕНГОФФ (Денихівка) — КУДРІВКА (Ірпінь) — 1:6

(Бамба, 9 — Валько, 3, Грищенко, 16, 51, Алефіренко, 61, Кушнір, 65, 71). Арбітр Олександр Сахно.

КОЛОС (Пустоварівка) — СНД (Нижча Дубечня) — 6:1

(Кацалап, 20, Хомин, 40, Вдовика, 51, Бугаєнко, 79, Тищенко, 80, Шевченко, 85 — Шульга, 54, пн). Арбітр Дмитро Подвальний.

ЮНІОР (Макарів) — УНІВЕРСИТЕТ ІМ.ГРІНЧЕНКА. МАТЧ НЕ ВІДБУВСЯ.

Після 2 туру наша команда «Кудрівка» з Ірпеня з 6 очками, очолює турнірну таблицю, де команда «Колос» з Пустовіарівки, йде другою, з 6 очками, але з гіршою різницею забитих та пропущених м’ячів. Вже завтра, 15 березня o 14.30 в Ірпені на стадіон «Чемпіон» відбудеться принциповий поєдинок між цими командами.

«Денгофф» — «Юніор». П.Борщагівка, 11:00. «Кудрівка» — «Колос». Ірпінь, 14:30. «СНД» — «Університет ім.Грінченка». Матч не відбудеться. Кращий бомбардир: Денис Балацький (Меркурій) — 4 голи.