Меморіал Кирсанова. «Кудрівкa» (Ірпінь) — «Сокіл» (Пустоварівка) — 2:4

Цей матч футбольного Меморіалу Кирсанова у групі «В» був головним у третьому турі, так як обидві команди, як «Кудрівка» (Ірпінь), так і «Сокіл» (Пустоварівка) мали по дві перемоги, тому зрозуміло, що кожен футбольний колектив волів і був націлений тільки на перемогу у цьому принциповому поєдинку.

Гра у чудову сонячну, але прохолодну весінню погоду, розпочалася доволі таки активно і першими рахунок відкрили ірпінчани після чудового індивідуального проходу Юрія Олефіренка і його пострілу повз воротаря.

Не пройшло і хвилини, як футболісти «Сокола» зрівнюють рахунок у грі, завдячуючи чудовому голу Віталія Кацалапа, який з полуоберта, в оточені захисників ірпінчан, послав по траєкторії «кулястого» повз воротаря «Кудрівки» і рахунок стає 1:1.

Не встигли ірпінчани оговтатись від пропущеного году, як буквально вже за чотири хвилини Юрій Степанюк виводить команду «Сокіл» уперед — 1:2, а його партнер по команді Віталій Кацалап, згодом робить дубль у цій грі на 45 хвилині і за рахунку — 1:3 футтболісти йдуть на перерву.

Другий тайм гри розпочався з атак футболістів «Кудрівки», які розпочали штурм воріт суперника маючи велике бажання скоротити рахунок у грі і вийти вперед. І це їм вдалося вже на п’ятій хвилині другого тайму, коли Олександр Шарило чудово, у карколомному стрибку головою, зумів пробити воротаря «Сокола»- 3 : 2.

Рахунок, який давав надію ірпінчанам спасти гру, враховуючи зарядженість на боротьбу і націленність на ворота, яку не раз демонстрували ірпінчани у попередніх іграх.

Але команда «Сокіл» з Пустоварівки сьогодні продемонструвала свої кращі бійцівські якості і знову ж таки, за лічені хвилини, зуміла відігратися, провівши блискучу контратаку, де голом на 59 хвилині гри відзначився Вячеслав Куроченко.

За півгодини гри, що залишалися, ірпінчани створили чимало гольових моментів, але сьогодні був не їх день і на жаль «Кудрівка» вперше програла на цьому турнірі. Ця гра вже стала історією, але будемо з оптимізмом дивитися вперед — попереду нові матчі і будемо до них готуватися !

Вболіваємо за нашу ірпінську команду — разом !

Андрій Кравченко

Зі стадіону «Чемпіон»в Ірпені, — спеціально для «Ірпінський інформаційний»

Андрей

One thought on “Меморіал Кирсанова. «Кудрівкa» (Ірпінь) — «Сокіл» (Пустоварівка) — 2:4”

1. Уведомление: viagra without a doctor prescription