Міст в Голландії надрукують на 3D-принтері (відео)

3D-printed-bridge-by-MX3D_dezeen_01a-750x330

Інноваційний проект стартував в минулому році

Перший восьмиметровий пішохідний міст, побудований прямо в повітрі методом 3D-друку, з’явиться в 2017 році в Амстердамі (Голландія). Про це повідомляється на сайті відповідного проекту-стартапу.

Інноваційний проект, підтриманий мерією міста, стартував в жовтні 2015 року. В даний час фірма-розробник обладнання тестує технологію друку. Головна роль в ній відведена промисловому роботу, подібної до тої, що використовується в складальних лініях в автомобільній промисловості. Інженери доповнили його зварювальним апаратом і спеціальним програмним забезпеченням. В результаті вийшов гібрид, здатний друкувати 3D-об’єкти зі сталі.

«Ми збираємося надрукувати повністю функціональний сталевий міст над водою в центрі Амстердама, щоб продемонструвати нашу революційну технологію», йдеться на сайті стартапу.

Роботи-друкарі мають шістьма ступенями рухливості. Рухаючись назустріч один одному з протилежних берегів, вони покроково надрукують складну структуру моста, накладаючи сталь шар за шаром.

Спочатку розробники хотіли друкувати міст прямо в місці установки, але потім все-таки відмовилися від цієї ідеї (з міркувань безпеки), перенісши процес в майстерню і дозволивши спостерігати за ним усім бажаючим.

На переконання авторів проекту, міст, надрукований з стійких матеріалів, «символічно з’єднає технологію майбутнього зі старим Амстердамом, дозволивши таким чином виявити найкраще з обох світів».

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.