Міжнародний футбольний турнір в Ірпені з нагоди Дня захисту дітей

На початку червня з 8 по 14 червня на спортивних майданчиках  ЗОШ № 1 та № 3  Ірпеня відбудеться Міжнародний футбольний турнір з нагоди Дня захисту дітей участь у якому вже підтвердили близько 60 дитячо-юнацьких  футбольних команд з нашого регіону, Київщини, України та Білорусії. Участь у змаганнях вже підтвердили дві юнацькі команди з донецького «Шахтаря»,  мінського «Динамо» та інших топових клубів.

Організаторами турніру виступають вже добре відомі у спортивному колі нашого міста люди — Валерій Заваров — президент Дитячої футбольної академії Ірпеня та засновник цього дитячо-юнацького футбольного закладу — Роман Коршаков, які  у співпраці з Ірпінською міською радою, відділом фізкультурно-спортивної роботи та культмасових заходів ІМР та  відділом освіти та науки Ірпеня проведуть цей турнір, де генеральним спонсором змагань  виступить   «Франс.уа», а технічним спонсором турніру  — команія «Select».

Запрошуємо любителів футболу нашого міста насолодитися футбольними баталіями, які будуть проходити майже тиждень на спортивних майданчиках  нашого міста  Ірпеня !

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.