На Київщині молодь збираються вчити патріотизму

Підготовка до Злуки

Київська облдержадміністрація (КОДА) створить координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання молоді. Таке рішення прийнято за результатами круглого столу «Залучення громадськості до реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді».

За словами голови Київської ОДА Олександра Горгана, влада буде підтримувати патріотичні молодіжні рухи і їх ініціативи.

«У Київській області повинні бути власні програми, якими Київщина буде відрізнятися від інших регіонів. Важливо те, що це будуть дієві програми, спрямовані, по-перше, на поширення мережі організацій, які займаються національно-патріотичним вихованням. По-друге, збільшення кількості молоді, яка охоплюється цією мережею і залученої до заходів. і, по-третє, ці програми повинні бути присутніми в інформаційному просторі, вони повинні бути дійсно яскравими, інноваційними, творчими, цікавими. вони повинні поширювати ідеї національно-патріотичного, і в тому чисті, військово патріотична виховання молоді «, — сказав Олександр Горган.

Глава Київської також повідомив, що облдержадміністрація створює освітню програму «Сознательние.ЮА», яка пропагуватиме цінності українців.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.