На Київщині може з’явитися завод по виготовленню штучного покриття для футбольних полів

Wivhuwdx

У Київській області хочуть запустити завод з виробництва штучного покриття для футбольних полів. В облдержадміністрації розраховують, що завдяки цьому до 2020 року в столичному регіоні зможуть облаштувати по чотири спортивні майданчики в кожному районі.

Про це розповів голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук.

За його словами, будівництво заводу буде здійснюватися за рахунок фондових коштів і приватного капіталу.

«До кінця цього року ми плануємо узгодити необхідні для будівництва заводу питання і приступити до роботи, так як згідно з обласною спортивної стратегії, в кожному районі області до 2020 року має бути створено не менше чотирьох спортивних стадіонів з усією необхідною інфраструктурою», — розповів Максим Мельничук .

На його думку, поля з штучним покриттям мають перевагу перед іншими, так як дають можливість займатися спортом в будь-який час року.

«Важливим плюсом є те, що проводити заняття на штучних полях можна цілодобово, в будь-який час року і при будь-якій погоді. Крім того, футбольне поле за рахунок приєднання інших елементів (баскетбольних кілець, сіток, необхідного освітлення) може перетворюватися в поле для інших видів спорту «, — резюмував губенатор.

Нагадаємо, в суботу, 14 травня, під час VIII Конференції Київської обласної федерації футболу Максим Мельничук був обраний головою федерації.

За відповідне рішення проголосували 83 присутніх члена організації, 9 утрималися.

16_(25)

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.