На Київщині поліцейські проводять ярмарки вакансій для безробітних

politsija

Поліція Київщини спільно з територіальними Центрами зайнятості розпочинає проведення ярмарків вакансій для укомплектування вакантних посад в правоохоронному відомстві.

Сьогодні, 24 листопада, правоохоронці провели першу зустріч з безробітними Макарівського, Ірпінського, Вишгородського та Києво-Святошинського районів в Бородянському районному центрі зайнятості.

Повідомляється, що сьогодні більше сотні зацікавлених людей поліцейські ознайомили з роботою правоохоронних органів і проінформували про наявні вакансії в обласній поліції і добровільному полку особливого призначення «Миротворець».

«З кожним безробітним, який зацікавився пропозицією роботи в правоохоронному відомстві, було проведено індивідуальну співбесіду. Обговорили питання заробітної плати, режиму роботи, а також вимог до претендентів для проходження відкритого конкурсу на заміщення вакантних посад. Надалі зацікавлені зареєстровані безробітні мають можливість пройти конкурс, навчання і отримати перспективну роботу, спрямовану на служіння і захист громадян «, — розповіли в поліції.

Згідно з повідомленням, такі заходи будуть проводитися в різних районах Київщини:

30 листопада 2016 року об 11.00 в приміщенні Броварського районного центру зайнятості (Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 92) відбудеться зустріч з безробітними Бориспільського, Баришівського, Березанського та Яготинського центрів зайнятості.
7 грудня 2016 року об 11.00 в приміщенні Білоцерківського районного центру зайнятості (Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 36) відбудеться зустріч з безробітними Васильківського, Фастівського, Сквирського, Рокитнянського, Таращанського, Володарського, Ставищенського і Тетіївського центрів зайнятості.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.