На Київщині учасники АТО отримали 9430 земділянок

DSC09326

9430 дозволів на розробку проектів документації із землеустрою на загальну площу 1378 га отримали учасники АТО і їх сім’ї в Київській області.
Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київської обласної державної адміністрації (КОДА).

Відзначається, що найбільше земділянок виділено в Вишгородському, Броварському, Білоцерківському та Бориспільському районах — 1 тис. 640, 1 тис. 458, 1 тис. 255 і 1 тис. 222 дозволу, відповідно.

За даними прес-служби КОДА, більшість відповідних розпоряджень видана учасникам АТО для ведення індивідуального садівництва — всього 9 тис. 183 дозволу, для сільгосподарства — 247 дозволів. Також надано 2 тис. 541 наказ про затвердження проектів землеустрою, загальною площею 400 га. Переважна більшість зазначених земельних ділянок — 2 тис. 471 — відведено для ведення індивідуального садівництва.

Всього з заявами на отримання земельної ділянки в територіальні органи Госгеокадастра звернулося 12 тис. 141 військовослужбовець або їх рідні.

Відзначається, що на сьогодні в резерві Головного управління Госгеокадастра в Київській області знаходиться 432 га земель, передбачених для передачі учасникам АТО в 11-ти районах області. Найбільше в Сквирському — 73 га, Богуславському — 71 га, Іванківському — 63 га і Ставищенському районах — 60 га.
Як говориться в повідомленні, землями київського регіону забезпечуються не тільки мобілізовані жителі області, а й мобілізовані кияни, військовослужбовці Нацгвардії, Міноборони, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки незалежно від їх прописки або місця проживання.
За останній тиждень на Київщині прийнято 182 рішення про виділення земельних ділянок учасникам АТО і сім’ям загиблих воїнів.Зазначимо, що нещодавно на Київщині виник скандал з виділенням землі для учасників АТО. Як виявилося, сільські чиновники змінюють цільове призначення паїв і віддають їх забудовникам. Незаконну схему передачі земельних паїв забудовникам під будівництво багатоповерхівок викрили «атовці» разом з активістами.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.