Нагородження чемпіонів Украіни з регбі в Ірпінській мерії

Cьогодні в Ірпінській мерії вітали команди регбістів нашої ДЮСШ, які стали чемпіонами України з регбі у вікових групах 1998-1999 та 2002-2003 р.н.

DSC04888-86767 copy

Вступне слово на початку урочистостей мала заступник міського голови Ірпеня, Анастасія Попсуй, яка привітала переможців та іх тренерів. Поздоровив спортивну громадскість із перемогою юнних регбістів і директор Ірпінської ДЮСШ, — пан Тарасов.

DSC04868-68

 

Слід сказати, що наші молоді регбісти під час турніру в Ірпені, 26-28 вересня, на стадіоні НУДПСУ, здолали у першій грі команду одеської ДЮСШ з рахунком 12:3. У другій грі наші хлопці також були сильнішими, обігравши комаду «Анатра» (Одеса) — 50:3. І у заключній грі, також була перемога за нашими регбістами у грі проти команди «Эльдорадо» — 61:0.

У заключному, другому, фінальному етапі змагань, який проходив в Одесі 16 жовтня, наші хлопці також провели усі ігри на відмінно, де не програли жодного матчу.

Так, у першій грі проти збірної команди «Західного регіону» (Ужгородська, Івано-Франківська та Тернопільська області) наші хлопці були сильнішими та перемогли з рахунком — 44:3.

Друга гра, — також перемога у грі з командою Хмельницької області — 65:0. І у заключному матчі команда зі Львова (ДЮСШ) програла хлопцям з Ірпеня з рахунком 44:0.

Таким чином Ірпнчани посіли перше місце, на другому, команда з Одеси (ОДЮСШ), треті — «Анатра» (Одеса) на четвертому місці збірна Хмельницької області, п’яті  — збірна команда «Західного регіону», шості — Львів’яни (ДЮСШ) та на сьомому місці, команда з Києва «Ельдорадо». 

Отож наші хлопці довели усій Україні, що вони найсильніші !

Слід сказати, що регбійний спорт дуже популярний у нашому місті серед хлопчаків. До того ж, ряд наших молодих спортсменів, потрапляє до складу юнацьких та молодіжних збірних команд України. 

Тому, залишається ще раз поздоровити наших хлопців з перемогою та побажати їм подальших успіхів, як на всеукраїнських так і на міжнародних змаганнях.

DSC04877-988

 DSC04878-866

 DSC04884-68

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.