Найбільший літак у світі «Мрія» приземлився в Гостомелі. (Відео)

Вже в понедiлок «Мрія» знову відправиться в рейс.

Найбільший і потужний літак в світі АН-225 «Мрія» здійснив посадку на аеродромі в Гостомелі. Українські пілоти більше місяця перевозили вантажі в Латинській Америці, повідомляє  ТСН.

У понеділок Мрія знову відправиться в рейс, на цей раз — в Саудівську Аравію.

Відрядження в Латинській Америці тривала місяць і один тиждень. Літак виконав 12 комерційних рейсів по 160 тонн вантажу в кожному і фактично транспортував цілу електростанцію.

«У Чилі зима, але така, зелена зима. Якщо в Чилі погода була хороша, то в Болівії раз в чотири дні ми потрапляли на погану погоду», — розповіли члени екіпажу Мрії.

Пілоти підрахували, що протягом місяця «Мрія» перевезла дві тисячі тонн вантажу — за свої 30 років літак в такому темпі ще не працював.

Ан-225 «Мрія» — транспортний літак надвеликої вантажопідйомності, створений київським конструкторським бюро імені Антонова. Свій перший політ літак здійснив у 1988 році.

https://1plus1.ua/1plus1video/tsn/19-30/tsn-za-20180803-ukrayinska-mriya-zdijsnila-svoyu-najtrivalishu-mandrivku?utm_source=player_hronika.info&utm_medium=logo&utm_campaign=player_logo

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.